Foto: LETA

Izsmeltas 500 tonnas gudrona 0

Pievieno LA.LV

Realizējot sanācijas darbus Inčukalna gudrona dīķu projektā, jau izsmeltas un neitralizētas pirmās 500 tonnas sērskābā gudrona, jūlijā varētu sākties gudrona izvešana no Inčukalna.

 

Kulbergs ir noskaities uz Latvijas Bankas ekspertiem: “Es vispār biju mēms, es neticēju, ka Latvijas Banka spēj kaut ko tādu iedomāties”
Kokteilis
Visneizturamākās zodiaka zīmes ikdienā – lūk, ar kurām ir grūti dzīvot zem viena jumta
RAKSTA REDAKTORS
Četras dienas ar mirušu mazuli zem sirds! Jeb stāsts par Ričardu, kuram vajadzēja piedzimt Kuldīgas slimnīcā
Lasīt citas ziņas

Izsmelto gudronu pēc īpašas tehnoloģijas sadedzinās augstā temperatūrā. Gudrona dīķu sanācijas izmaksas sasniedz vairāk nekā 20 miljonus latu, no šīs summas Ls 14,2 milj. ir ERAF finansējums, pārējo summu – vairāk nekā sešus miljonus latu – nodrošina valsts budžets.

 

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.