Foto – LETA

Jāatjauno Ukrainas suverenitāte Donbasā 0

Pievieno LA.LV

Ukrainas prezidents Petro Porošenko preses konferencē Kijevā paziņojis, ka šogad ir jānotiek Ukrainas suverenitātes atjaunošanai Donbasa apgabalā, kuru šobrīd kontrolē Maskavas atbalstītie prokrieviskie separātisti.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
“Tā bija briesmīga sajūta!” Jaunā māmiņa sašutusi par piedzīvoto Rīgas Dzemdību namā 21
Lasīt citas ziņas

“To pilnvaru un atbildības sfēru robežās, ko man sniedz parlamentāri prezidentālais modelis, es noteicu 2016. gada prioritātes. Pirmkārt, tā ir miera nodrošināšana, un, uzsveru, Ukrainas atgriešana Donbasā. 2016. gadā ir jānotiek mūsu suverenitātes atjaunošanai okupētajās teritorijās Doņeckas un Luhanskas apgabalos,” norādīja Porošenko.

Kopš 2014. gada aprīļa sadursmēs starp Ukrainas valdības un prokrievisko separātistu spēkiem Ukrainas austrumos gājuši bojā vairāk nekā 9000 cilvēku. Ukrainas austrumos ir spēkā pamiers, taču regulāri tiek ziņots par tā pārkāpumiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.