Oļegs Sorokins.

“Viņi var paveikt lielas lietas!” Sorokins pēc U-18 hokeja izlases spēles pret Šveici 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā 4
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionātu Pleino pilsētā ASV iesāka ar zaudējumu 2:4 pret Šveici.

Visos trijos periodos metienos pārsvars latviešiem (kopā 41:29), taču savas iespējas labāk izmantoja šveicieši, gūstot divus vārtus pirmā perioda otrajā pusē un vēl divus otrā sākumā.

Pēc tam Latvijas vārtos Kārli Mežsargu nomainīja Marks Slavinskis (attēlā), pirms otrā pārtraukuma Dans Ločmelis un Anrī Ravinskis divus vārtus atguva, bet rezultāts vairs nemainījās.

“Es nedomāju, ka mums būtu jāmaina daudz, jābūt nedaudz gudrākiem un nevajadzētu ar visiem spēkiem rauties uzbrukumā, kad mums nav ripas. Tas bija viens no iemesliem, kādēļ iekritām pretuzbrukumos pirmajā periodā.

Esmu labi iepazinis visus spēlētājus, viņi var paveikt lielas lietas, šodien mums uzbrukumu noslēgumā mazliet pietrūka, jo iespēju bija daudz vairāk nekā pretiniekiem,” sacīja Latvijas U-18 izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins.

Naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika otrā spēle pret Kanādas vienaudžiem, pēc tam sekos baltkrievi un zviedri.

Ceturtdaļfinālā iekļūs četras no piecām grupas komandām, bet vājākajai šoreiz nebūs jāaizvada pārspēles par palikšanu elites divīzijā.

Sorokins izlasē iekļāvis pamatā spēlētājus no Latvijas čempionāta klubiem, bet četri ikdienā spēlē junioru līgās ārzemēs – Darels Dukurs un Roberts Cjun­ckis Šveicē, Kristiāns Sāmītis Norvēģijā un Bogdans Hodass Somijā.