Jānis Kažociņš 0

Pievieno LA.LV

SAB un citas valsts drošības iestādes nav nekāds mini VDK, bet gan dienesti, kas darbojas pēc likuma un demokrātiskiem principiem. Tas nozīmē, ja mēs konstatējam kādu apdraudējumu, mēs par to ziņojam, bet mēs nemēģinām kaut kādā mistiskā veidā to apdraudējumu novērst, nelikumīgā vai slepenā veidā.


 

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Satversmes aizsardzības biroja vadītājs Jānis Kažociņš, noraidot pārmetumus, ka SAB nav darījis visu, lai novērstu referendumus par valodu vai pilsonību (“Diena”)

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.