Sētnieks kaisa smiltis uz gājēju ietves atkušņa laikā.
Sētnieks kaisa smiltis uz gājēju ietves atkušņa laikā.
Foto. LETA © Ieva Lūka

Rīgas namīpašniek, vai zināji? Katram pienākas 50 kg bezmaksas smiltis no domes 45

Pievieno LA.LV

Ja Rīgā nama īpašnieks ir noskaidrojis, ka viņa īpašumam piegulošo ietvi neviens netīrīs, vai ir iespēja vērsties pie pilsētas domes un lūgt tai kādu palīdzību? “Jā, katram namīpašniekam pienākas 50 kilogrami smilšu, ko var dabūt pašvaldībā.” Šādu faktu TV24 raidījumam “Ziņu top” atklāja Jānis Lange, Rīgas pilsētas izpilddirektors.

Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 77
Horoskopi no 18. līdz 24. maijam. Šī nedēļa var mudināt pārdomāt savus uzskatus, attiecības un to, kas tev patiesībā ir svarīgs
Krievijas armijas nežēlība šokē pat pieredzējušos karavīrus: pārtverta biedējoša pavēle
Lasīt citas ziņas

Domes mājaslapas attiecīgajā sadaļā esot informācija atrodama, kur vērsties, skaidro politiķis.

Viņš akcentē, ka tīrā veidā sāli ielu sakopšanā lietot vairs nedrīkst, izņemot brīžus, kad ir atkala.
CITI ŠOBRĪD LASA

Ir jālieto smiltis vai smilts-sāls maisījums, kur sāls ir ne vairāk kā 20%, kas nodrošina, ka smilts nesasalst pilnībā.

Ja namīpašnieks, ietvju kaisīšanai izmanto sāli, tad Pašvaldības policija var piespriest sodu; iespējams, sākotnēji tas būs brīdinājums, nevis uzreiz sods, bet sabiedrībai ir jāsaprot, ka sāls vairs nav pamatelements pretslīdes nodrošināšanai, norāda Rīgas pilsētas izpilddirektors.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.