Foto: TASS/Scanpix/LETA

Jāsoda ļaunprātīgi sejas masku nelietotāji. Vai ķers musinātājus? 4

Pievieno LA.LV

Kontrolējot sejas aizsargmasku lietojumu, būtu jānodala dažādas situācijas – kad cilvēkam masku ir nejauši aizmirsies uzlikt un kad savukārt tā netiek lietota apzināti un ļaunprātīgi, šorīt LTV “Rīta panorāmā” šādu viedokli pauda tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).

Plāno ceļojumu rudenī? Nosaukti 7 populāri galamērķi uz kuriem eksperti šogad neiesaka doties 1
Putins izvirza ultimātu Armēnijai, dodot vien mēnesi laika izvēles izdarīšanai – ja tā netiks izdarīta, Maskava sola rīkoties
Kokteilis
24 lietas, kas mirst kopā ar vecākajām paaudzēm – ikvienam pāri 40 tas ir kā dūriens sirdī
Lasīt citas ziņas
Politiķa skatījumā, jāsoda būtu tieši ļaunprātīgi sejas masku nelietotāji.

Ministrs izteicās, ka sodāmi būtu arī tie, kas kūda uz masku nelietošanu, tomēr pašlaik politiķis domā, ka valsts iestādes nesāks ķert tos, kas sociālajos tīklos musina sejas maskas nelietot.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bordāns atzina, ka Tieslietu ministrija pašlaik nav gatavojusi normatīvo aktu izmaiņas, lai sodus par masku nelietošanu varētu uzlikt ne vien privātpersonām, bet arī komersantiem, kuri pieļauj cilvēku bez maskām atrašanos savos objektos.

Politiķis domā, ka valstij nevajadzētu paredzēt sodu iespējas par pilnīgi visu, lai neveidojas stāvoklis, kad teju katrai sadzīves situācijai var atrast piemērojamu sodu.

Bordāns domā, ka pašlaik pārdevējiem nevajadzētu uzlikt jaunu funkciju kontrolēt masku lietojumu, lai viņi var nodarboties ar saviem tiešajiem darba pienākumiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.