Publicitātes foto

Jau šovakar atvērsies leģendārais “Ezītis miglā” Vecrīgā 0

Pievieno LA.LV

Jau šovakar pēc nelielas pauzes savas durvis apmeklētājiem vērs leģendārais Grēcinieku ielas “Ezītis miglā”.

Kokteilis
Sestā maņa viņiem ir dabas dota: dzimšanas datumi, kuriem piedēvē “raganisku” enerģiju
RAKSTA REDAKTORS
Vēl viena skolotāja pamet darbu un dalās skaudrās atziņās par izglītību: “No šīs sistēmas iziet iebiedēti un nepārliecināti, stīvi un mazkustīgi bērni”
Kokteilis
Šīs profesijas patiešām eksistēja padomju laikos: tagad tās daudziem atgādina absurdu komēdiju
Lasīt citas ziņas

Ar “Grēcīgu ballīti” vērsies vaļā Ezītis savā jaunajā ampluā. Atklāšanas ballītē tevi sagaidīs reibinoši welcome drink, uzkodas, dzīvā mūzika un patiesi “Grēcīgs” dīdžejs.

Šis būs vēl Grēcīgāks Ezītis miglā! Kārdinošāka dzērienu izvēle bārā. Plaša ēdienkarte dienā un naktī. Liela deju zāle un vēl seksīgāki bārmeņi aiz letes. Jau no 6.jūnija un uz mūžu tava labākā ballīte notiks šeit. Atklāšanas ballīte sāksies 6.jūnijā plkst. 20:00.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.