Reklāmraksti

Jaunākās grāmatas – viena klikšķa attālumā0

Foto: Shutterstock

“Pašlaik ir grāmatu lasīšanas laiks. Par to liecina arī atbildes uz jautājumiem: “Kā pavadāt laiku mājās?”, kur arvien biežāk dzirdams arī “Lasu”. Labs stāsts ir tā komforta zona, kas pašlaik ļauj atcerēties, ka dzīve nav beigusies” saka izdevniecības “Latvijas Mediji” direktore Evija Veide.

Turot roku uz pulsa notiekošajam pasaulē un Latvijā, šobrīd izdevniecība “Latvijas Mediji” piedāvā vairākus veidus, kā tikt pie savas kārotās grāmatas, neizejot no mājas. Viens no vienkāršākajiem veidiem ir elektroniskās grāmatas.

E-grāmatu ērtība jau sen nevienam nav noslēpums, taču laikā, kad apstākļu spiesti, nevaram apmeklēt grāmatnīcas un bibliotēkas, lai apslāpētu savu kāri pēc jaunām grāmatām, elektroniskie izdevumi nāk talkā, kā nekad agrāk.

Jaunākās grāmatas – viena klikšķa attālumā.

Tieši tik vienkārši, tagad ir tikt pie grāmatas un sākt lasīt jau tūlīt, atrast pilnu emociju gammu grāmatās, un “atslēgties” no pasaulē notiekošā.

Daces Judinas jaunā grāmata “Slazdā” – spied šeit.
Leldes Kovaļovas psiholoģiskais trillerus “Svešinieki” – spied šeit.

Populārāko e-grāmatu TOP3:

Janas Egles grāmatas “Dzimšanas diena” atvēršana.
Foto: Dainis Bušmanis

Jana Egle “Dzimšanas diena”

Grāmatā apkopoti astoņi stāsti par sievietes dzīvi ikdienas ritumā atšķirīgos dzīves posmos un dažādu apstākļu ietekmē. Stāsti par ilgām un zaudējumiem, par vērtībām, alkām, vientulību, bailēm no nāves, pieķeršanos, mīlestību – kā tās transformējas mūža gaitā, kā ietekmē sievietes dzīves ceļu, liekot izcīnīt dažādas ārējas un iekšējas cīņas. Pirmā plāna tēli grāmatā ir sievietes plašā vecuma amplitūdā (no sešiem līdz septiņdesmit gadiem), viņu iekšējā pasaule kā ārējo notikumu atspulgs.

“Jana Egle atkārtoti ir radījusi ļoti baudāmu literatūru un noteikti neliks vilties nevienam savam pielūdzējam, pat ne grāmatu lasošiem vīriešiem, ha” tā grāmatu blogeris Agris Nils Jēkabsons.

Pērc grāmatu “Dzimšanas diena” šeit!

Daces Judinas-Nīmanes un Artura Nīmaņa grāmatas “Mēmais” atvēršanas svētki.
Foto: Timurs Subhankulovs / “Latvijas Avīze”

Dace Judina un Arturs Nīmanis “Mēmais”

Liktenim labpatīk nelielā Laika un Telpas krustpunktā – Sirdspagastā – savest kopā trīs nepazīstamus cilvēkus, lai pierādītu – visam, kas ar mums notiek, ir dziļāka jēga. Jauna studente, topošā literāte Sarma, baltais zvirbulis pašas ģimenē, studentu vidē un pat mīļotā vīrieša acīs, dzīves melnākajā brīdī sastopas ar vecu sievieti – Ingrīdu Dravnieci, kura viņu kā pašas mazmeitu uzņem savās Rožleju mājās.

Pirms septiņdesmit pieciem gadiem pusaugu Ingrīda ar ģimeni no Rožlejām divas reizes tika izvesti uz Sibīriju, nolaupot viņu dzīvei astoņpadsmit gadus, izraisot traģēdiju virkni un gandrīz iznīcinot visu dzimtu. Šodien dzīves līkloči – savas vietas meklējumi, sievas neuzticība, izjukusī laulība un neveiksmes biznesā – uz Sirdspagastu atved liepājnieku, sapņotāju Eduardu. Viņu it kā nejaušā satikšanās un ilgas pēc Mājām atmodina sen aizmirstu notikumu rēgus…

“Valodas vieglais ritums, dzimtas vēstures līkloču izpratne, dvēseļu gaišuma un tumsas, arī pelēkās krēslas zonas zināšanas, krietna rakstniecības pieredze un prasme krāšņi saadīt likteņus lieliskas intrigas mērcē priecēs ikvienu lasītāju, kuru interesē personisks skats uz latvju vēstures klupieniem un tiekšanos augšup” – par grāmatu saka rakstniece un publiciste Eva Mārtuža.

Pērc grāmatu šeit!

Rolandas Bulas grāmatas “Sīnāja kalna lieta” atvēršana.
Foto: Timurs Subhankulovs / “Latvijas Avīze”

Rolanda Bula “Sīnāja kalna lieta” – Romāna „Stopētāju lieta” turpinājums.

Kādas pavisam parastas Latvijas pilsētas netradicionālās reliģiskās kopienas dzīvi īsā laika sprīdī satricina mīklaini notikumi: draudzes vadītāju Biku mājas pagalmā noindēti sargsuņi un draudzes namā izlīmētas draudu skrejlapiņas. Šiem notikumiem seko arī citi briesmīgi notikumi. Noziegumus izmeklē kriminālpolicijas inspektors Juris Zvirbulis, kuram palīdz izmeklētāja Asnāte Grieze.

“Pēc klasiskās shēmas būvēts kriminālromāns – ir priekšnojauta, ir noziegums, ir aizdomās turamie un izmeklēšana – viss, kā ierasti šajā žanrā.  Kas ir īpašs tieši šim stāstam? Valoda! Krāsaina, bagāta valoda. Salīdzinājumi, epiteti un dažādi izteicieni birst kā no pārpilnības raga. Ieraudzīju stāsta varoņus, iejutos vidē, noticēju. Pēdējo teikumu lasot, radās jautājums – un tas ir viss? Gribu vēl!” grāmatu blogere Meldra Gailāne.

E-izdevumu formātā ir iespējams iegādāties gan jaunākās grāmatas, gan iepriekšējo gadu dižpārdokļus, kā arī plašs Vakara Romānu sērijas grāmatu klāsts.

Līdz 15.aprīlim, izdevniecība “Latvijas Mediji” piedāvā šīs e-grāmatas TIKAI par 0.10 EUR:

Svetlana Amberga “Versija: Tēvi” – Kristofers Vanderbrants ir policists, kurš apsūdzēts par dienesta ziņojumu viltošanu. Kad Kristofers iznāk no cietuma, taisnības meklējumi viņu aizved pie Frankes Henlijas, kiberdrošības uzņēmuma vadītājas. Drīz vien noskaidrojas, ka abiem ir kopīgs ienaidnieks…

Monika Zīle – “Dullā dzeguze” – “Nobeiguma lappusēs katrs sacerējumā pieminētais, deviņdesmitgadīgo Grosi ieskaitot, dzīvo savā tagadnes situācijā un sajūtās. Iztēle, protams, visiem piedāvā arī nākotnes uzmetumu. Bet šiem zīmējumiem nekad nemēdz būt tikai viens variants…

Ligita Paegle “Istabas biotops” – Stāsts par kopmītņu dzīves peripetijām, ar kurām tajā dzīvojošajiem studentiem ir jāsaskaras ikdienas.

Andra Rušmane “Vienpatnieki” – Skaistā, nomaļā mežmalā atrodas veca māja, kuras sienas glabā kādas ģimenes pagātni. Ramona, labi situēta vienpate, nolēmusi iegādāties mājas daļu, ar kuru viņai saistās bērnības atmiņas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Biežākie iemesli, kas izraisa ceļu satiksmes negadījumus
4 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kāpēc lietoti velosipēdi ir labākā izvēle?
Nedēļa
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Ceļu satiksmes noteikumi, kas jāzina katram velosipēdistam
20. Maijs, 2020

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Premjers Kariņš paziņo, no kā būs atkarīga ierobežojumu mīkstināšana pēc 9.jūnija 1
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki tiek sodīti un atstāti bez ienākumiem. Opozīcija kritizē koalīciju 6
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Par pārkāpumiem novadu reformas kampaņā soda ierēdni. Ministrs Pūce komentē
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Iedzīvotāji pasaka, ko domā par Kučinska solījumiem. Kučinskis atbildi parādā nepaliek 1
10 stundas
LE
LETA
Kultūra
Austrija pašnodarbinātajiem māksliniekiem maksās 1000 eiro ikmēneša pabalstu
5 stundas