Publicitātes foto

Jaunieši pārsteigs: norisināsies studentu veidota modes skate MERINGUE 0

No 13. novembra līdz 5. decembrim Rīgā norisināsies Latvijas Kultūras koledžas studentu veidots projekts MERINGUE, kura ietvaros notiks trīs īpaši pasākumi, kas vērsti uz modes un dizaina industrijas attīstību Latvijā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Otrdien, 13.novembrī Latvijas Kultūras akadēmijas Radošās darbības centrā “Zirgu pasts” notiks atklāta diskusija “Modes dizaineru un menedžeru sadarbība Latvijā”, kurā nozares profesionāļi aicināti iesaistīties viedokļu apmaiņā par menedžmenta nozīmi modes un dizaina industrijas attīstībā Latvijā.

Diskusijā piedalīsies tādi Latvijā atzīti modes eksperti kā “Latvijas modes palāta” vadītāja un uzņēmēja Dita Danosa, “Aristocrat Kids” radošā direktore Dace Zvirbule, modes mākslinieks Bruno Birmanis, modes mākslinieks Dāvids un citi. Ikviens interesents aicināts vērot diskusiju klātienē vai interneta tiešraidē pasākuma Facebook lapā, kā arī uzdot ar modes un dizaina industriju saistītus jautājumus diskusijas dalībniekiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Galvenais projekta MERINGUE pasākums ir modes skate Underground, kas norisināsies 27. novembrī Sūkņu stacijā un tiek rīkota sadarbībā ar modes zīmola STATUS BY SHTAMGUTS dibinātāju un galveno mākslinieku Arti Štamgūtu.

Modes mākslinieks Artis Štamgūts.
Publicitātes foto

Modes skatē tiks demonstrētas astoņas tērpu kolekcijas, no kurām septiņas veidojušas talantīgas modes dizaina studentes – Milana Felicija Semjonova un Laine Rozenšteina no Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas, Laima Jurča, Elīna Baltace un Baiba Tamane no Latvijas Mākslas akadēmijas, kā arī Agate Pudāne un Elvita Plenkova no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas. Savukārt, modes skates noslēdzošās daļas laikā klātesošajiem būs iespēja iepazīties ar neordinārā, ekspresīvā latviešu modes mākslinieka Arta Štamgūta zīmola STATUS BY STAMGUTS jauno 2019. gada kolekciju HUMANS.

Modes mākslinieks Artis Štamgūts
Publicitātes foto

No 5.decembra tērpu kolekcijas un studentu diplomdarbi būs apskatāmi projekta mērķim veltītā izstādē. Latvijas Kultūras koledžas projekts MERINGUE notiek jau trešo gadu, ar mērķi radīt platformu studentiem teorētiski apgūto zināšanu pielietošanai praksē, aktualizēt menedžera lomu modes un dizaina industrijā, kā arī veicināt dizaineru un menedžeru sadarbību. Projektu izstrādā un realizē Latvijas Kultūras koledžas studenti sadarbībā ar docētājiem un vieslektoriem, kuri projekta īstenošanas gaitā veic mentoru funkcijas.

Publicitātes foto
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.