Foto – Ieva Lūka/LETA

Jauniete pludmalē paglābj kompānijas pamestu puisi 0

Vakar slimnīcā nogādāti divi ar alkoholu saindējušies un zem klajas debess aizmiguši jaunieši, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Reklāma
Reklāma
Tārps, fekālija vai dupsis? Pirms dod vārdu savam bērnam, padomā vēlreiz: lūk, ko šie populārie vārdi nozīmē citās valodās 2
Kas tāds Krievijas-Ukrainas karā noticis pirmo reizi: Zelenskis nāk klajā ar paziņojumu, kas sašūpojis kara gaitu
Kokteilis
Vai tev ir paveicies būt viņu vidū? 3 zodiaka zīmes, kas naudu piesaista kā magnēti
Lasīt citas ziņas

Zemgalē 16 gadus veca meitene, staigājot pa pludmali, atradusi aizmigušu jaunieti. Izrādījies, ka viņš aizmidzis pēc alkohola lietošanas ar paziņām. Mediķi jaunieti nogādājuši slimnīcā ar alkohola intoksikāciju.

Citviet Zemgalē, ceļa malā guļam alkohola reibumā, atrasts 15 gadus vecs jaunietis. Viņš smagā stāvoklī ar alkohola intoksikāciju nogādāts slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD devies uz 1207 izsaukumiem, no kuriem 261 bijis saistīts ar traumām un negadījumiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.