Foto – Ivars Bušmanis

“VEF Rīga” pamet VTB līgu? Jaunups izbrīnīts 0

Pievieno LA.LV

Krievijas medijos izplatītās ziņas, ka Latvijas basketbola klubs “VEF Rīga” pametīs VTB Vienoto līgu neatbilst patiesībai, “LA” norādīja kluba padomes priekšsēdētājs Edgars Jaunups.

Kādam latvietim bankomātā gadījies izņemt banknoti, uz kuras ar roku uzrakstīts viens zīmīgs vārds
Kokteilis
“Lai gan abas nāves nebija negaidītas…” Inga Spriņģe retu reizi publiski izsakās par ģimeni un velta īpašus vārdus vīram
Kokteilis
5 zodiaka zīmes, kurām šobrīd var klāties grūti ar naudu, taču nākotnē ir lemts kļūt bagātām
Lasīt citas ziņas

“Izvestia.ru” ceturtdien vēsta, ka vefiņš izstāsies no VTB Vienotās līgas, taču Jaunups saka, ka tas ir izdomājums un klubā par šādu jautājumu nav lemts.

“VEF Rīga” VTB līgā startē kopš 2009. gada, kad tā tika dibināta. Aizvadītajā sezonā 16 komandu konkurencē ierindojās 11. vietā, bet Latvijas čempionātā saspringtā finālsērijā ar 3:4 tika atzīts “Valmiera/ORDO” pārākums.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.