Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7
7 pārtikas produkti un dzērieni, kas veicina grumbu veidošanos un paātrina novecošanos 28

Latvijas volejbola izlase otrajā Eiropas Zelta līgas mačā piecu setu trillerī Liepājā zaudēja Igaunijai ar rezultātu 2:3 (26:24, 26:28, 19:25, 25:23, 12:15).

Mihala Gogola trenētā vienība otrā seta izskaņā neizmantoja iespēju pa setiem panākt vadību 2:0, jo pašu kļūdu dēļ nenoturēja trīs punktu pārsvaru (21:18). Rezultatīvākais mājinieku rindās ar 23 punktiem bija Kristaps Šmits, bet 19 punktus pievienoja Kristers Dardzāns. “Vēl joprojām veidojam sistēmu, pēc kuras virzīties uz priekšu, jo spēles sistēma ir jauna un mēs mācāmies, tieši spēlējot. Bija arī pozitīvas lietas, bet mums ir jāuzlabo sava efektivitāte un pēc iespējas jāsamazina kļūdu skaits,” uzskata Gogols. Trešdien Liepājā viesosies grupas līdere Čehija, kas ar 3:0 uzvarēja Beļģiju.

Pludmales volejbolā “Elite 16” posmā Ostravā (Čehija) Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka ieņēma dalītu piekto vietu. Grupā tika izcīnītas divas uzvaras trīs mačos, bet ceturtdaļfinālā ar 0:2 (16:21, 11:21) zaudēts Rebekai/Talitai no Brazīlijas. Šonedēļ pasaules labākie pludmales volejbolisti spēlēs Majoru pludmalē Jūrmalā, kur notiks trešais šī gada “Elite 16” turnīrs.