Jēkabpils
Jēkabpils
FOTO: Jekabpils.lv/Publicitātes foto

Jēkabpilī plāno samazināt domes sēžu skaitu 0

Pievieno LA.LV

Līdz jūnijam Jēkabpils domnieki izmēģinās jaunu kārtību, uz domes sēdēm sanākot tikai reizi mēnesī, aģentūra LETA uzzināja domē.

Andris Kulbergs: Latvija pieļāvusi fatālu kļūdu, bet atkāpšanās ceļa vairs nav
Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Kokteilis
Pēc postošā ugunsgrēka beidzot ir skaidrs, kas notiks ar Mika Galvanovska bāru 16
Lasīt citas ziņas

Pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Kraps (GKML) šādu kārtību ierosinājis, “lai veicinātu efektīvu deputātu un pašvaldības administrācijas darbu pašvaldībā”.

“Pašlaik no deputātiem ir saņemts vairākuma atbalsts šādam domes sēžu grafikam. Ja trīs mēnešu periodā secināsim, ka nav nepieciešams steidzamu jautājumu gadījumā sasaukt ārkārtas sēdes, tad paliksim pie šāda grafika,” komentēja Kraps.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz šim domes sēdes tika sasauktas katru otro ceturtdienu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.