Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Ivars Soikāns/LETA

Jelgavā no upes izcelts noslīcis cilvēks 0

Svētdien no upes Jelgavā izcelts noslīcis cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Kokteilis
“Pat guļot vakar komā pamanīju” – TV3 sižets un Tālberga izpriecas sniegā samulsina vērīgākos skatītājus
Kokteilis
Lielais horoskops februārim visām zodiaka zīmēm: kāds iemīlēsies, bet kādu citu gaida papildu ienākumi
Viņš to nekad neatzīs: žurnālists nācis uz pēdām Putina mazajam noslēpumam, kas daudz ko izskaidro
Lasīt citas ziņas

Zvanu par Lielupē, iespējams, noslīkušu cilvēku VUGD saņēma plkst.13.08. Ugunsdzēsēji glābēji ar laivu nokļuva līdz noslīkušajam, nogādāja viņu krastā un nodeva Valsts policijas pārstāvjiem.

Aizvadītajā nedēļas nogalē kopumā VUGD Zemgales reģiona brigāde saņēma 36 izsaukumus, 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem un vēl septiņi izsaukumi bija maldinājums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.