Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Zane Bitere/LETA

Jelgavā uz pārejas notriekts mazgadīgs velosipēdists 1

Vakar Jelgavā uz gājēju pārejas notriekts mazgadīgs velosipēdists, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Lasīt citas ziņas

Sākotnēja informācija liecina, ka 2010.gadā dzimušais velosipēdists brauktuvi Lielās un Uzvaras ielas krustojumā šķērsoja pie aizliedzošā luksofora signāla, un viņu notrieca 1999.gadā dzimis automašīnas “Volkswagen Passat” vadītājs. Zēns pēc negadījuma nogādāts slimnīcā.

Policija aicina satiksmes dalībniekus pievērst lielāku uzmanību velosipēdistiem, jo līdz ar siltā laikā iestāšanās cilvēki arvien vairāk pārvietojas ar velosipēdiem. Tāpat vecāki aicināti pārrunāt ar bērniem ceļu satiksmes noteikumus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.