Kultūras ministre Dace Melbārde un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs iemēģina “bungu apļus” preses konferencē, kurā vakar tika izziņota Cēsu jubilejas svinību programma.
Kultūras ministre Dace Melbārde un Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs iemēģina “bungu apļus” preses konferencē, kurā vakar tika izziņota Cēsu jubilejas svinību programma.
Foto – LETA

Cēsu jubilejā sitīs bungas 1

Cēsu jubilejas svētkos “Cēsis 810” apmeklētājus priecēs salūts oriģinālmūzikas pavadībā, iepriekš vēl Latvijā nepieredzētas gastronomiskas performances, rokfestivāls “Fono Cēsis”, kā arī ritma svētki ar valstī lielākajiem “bungu apļiem”, kur skaņas radīšanā varēs iesaistīties ikviens festivāla apmeklētājs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Melnā svītra ir aiz muguras: šīs zodiaka zīmes septembra beigās beidzot spēs atvadīties no problēmām
Gadsimtiem rūpīgi glabāts noslēpums: ko par tevi atklāj tava dzimšanas mēneša akmens
Eksperti brīdina par jaunas katastrofas tuvošanos: 90 procenti cilvēces var iet bojā
Lasīt citas ziņas

Cēsu jubilejai veltītie pasākumi norisināsies no 22. līdz 24. jūlijam. Apmeklētājiem visi pasākumi ar pašvaldības un sponsoru atbalstu būs bez maksas. Kopumā šie pasākumi izmaksās ap 150 000 eiro, no kuriem ap 80 000 eiro ir pašvaldības līdzfinansējums, bet pārējā summa – sponsoru un atbalstītāju ieguldījums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.