Foto-LETA

Jūlija ogu kalendārs 0

Jūlijs priecē ar sarkanajām un dzeltenajām jāņogām, upenēm, ērkšķogām un avenēm, atgādina Latvijas Augļkopju asociācija.

 

Runājiet par “ērkšķi” Baltijas valstu drošības pusē: atkal globāli izskan Latvijas vārds 1
Kokteilis
FOTO. Dzemdībās nošķirti dvīņi? Atklāts, ka mūsu Saeimā strādā divi pilnīgi identiski deputāti
RAKSTA REDAKTORS
“Es strādāju divos darbos, bet iekrāt neko nevaru, aug divas meitas, vēl kredīts!” Latvijas Radio 2 ētera balss Kaspars par reālo ekonomisko situāciju Latvijā
Lasīt citas ziņas

Jāņogas un īpaši upenes satur daudz C vitamīna, tajās esošais dzelzs veicina asinsradi, magnijs stiprina muskuļus un sirdi, bet gan jāņogu, gan upeņu sula ziemā palīdz pret saaukstēšanos un klepu. Avenēs ir ievērojams daudzums C, K, kā arī B grupas vitamīnu, savukārt ērkšķogām piemīt organismu attīroša iedarbība.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.