Foto – AFP/LETA

Junkers Briselē tiksies ar Grieķijas premjeru 0

Eiropas Komijas vadītājs Žans Klods Junkers paziņoja, ka viņš Briselē tiksies ar Grieķijas premjerministru Aleksi Cipru, lai censtos panākt vienošanos par Grieķijas glābšanas programmu.

Reklāma
Reklāma
Ja ASV uzbruks Irānai: 8 speciālisti konkrēti pasaka, kas pasaulē notiks 15
Kokteilis
Vai esi dzimis vienā no šiem datumiem? Šie īpašie dzimšanas datumi liecina, ka tev ir sena dvēsele 7
Putins kaut kam tādam nebija gatavs: Tramps izrāda Kremlim vēl nebijušu lojalitāti, taču Krievijā situācija tikai pasliktinās
Lasīt citas ziņas

“Man joprojām ir problēmas saistībā ar tā dēvēto Grieķijas gadījumu, kas man rada nepieciešamību šodien rīkot dažādas sanāksmes, tostarp vienu ar Grieķijas premjeru,” norāda Junkers. Cipra palīgi vēsta, ka premjers dosies uz Briseli, lai prezentētu Junkeram savas valdības 46 lappušu ierosinājumus, kas paredz reorganizēt Grieķijas ekonomiku un ievērot glābšanas programmas prasības. Vienlaikus izskanējusi informācija, ka Grieķijas kreditoriem ir pašiem savs plāns, kurā iekļauti pasākumi, kurus Grieķijas valdība vairākkārt noraidījusi. Tāpat informācijas avoti vēsta, ka pārrunām Briselē varētu pievienoties Eirogrupas prezidents Jerūns Deiselblūms.

Tikmēr Junkera preses pārstāvis uzsver, ka trešdien gaidāmajās pārrunās galīga vienošanās par Grieķijas glābšanas programmu nav paredzama.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.