Foto: LETA

Jūrā pie Šķēdes pazūd cilvēks 0

Grobiņas novadā netālu no Šķēdes kapiem Baltijas jūrā ar gumijas laivu un bez individuāliem glābšanas līdzekļiem izbraucis un pazudis vīrietis, informē Nacionālo bruņoto (NBS) Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Veita.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Viņa stāsta, ka piektdien plkst. 20:59 Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centrs (MRCC Rīga) no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta saņēma informāciju par cilvēku, kas pie Šķēdes ar gumijas laivu izbraucis jūrā un pazudis.

MRCC Rīga norīkoja patruļkuģi P-06 “Cēsis” doties uz meklēšanas rajonu un uzsākt meklēšanas un glābšanas darbus. Pēc meklēšanas rajona apskates cilvēks netika atrasts, un meklēšanas darbi ir pārtraukti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Krasta apsardzes dienests atkārtoti uzsver, ka visiem cilvēkiem, kas atrodas uz ūdens, ir jābūt individuāliem glābšanas līdzekļiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.