LETA

Juška sasniedz pusfinālu Jabloņecā 0

ITF sērijas turnīra Jabloņecā (Čehija) gan vienspēļu, gan dubultspēļu pusfinālu sasniedzis Andis Juška. 

Kokteilis
Viņi spēj saglabāt saprātu pat stresa situācijās: šajos mēnešos dzimušajiem piemīt īsta iekšējā izturība un neatlaidība
Beigu sākums? Avoti atklāj, ko Tramps darīs ar Krieviju, ja Putins noraidīs miera plānu
TV24
“Trampa-Putina tunelis zem Beringa šauruma ir reāls scenārijs. Vai tad visi aizmirsuši par Buša un Obamas izgājieniem?” Profesors atgādina 35
Lasīt citas ziņas

ATP ranga 495.vietā esošais Juška vienspēļu ceturtdaļfinālā ar  6:2, 6:2 pārspēja Jabloņecas turnīra “wild card” īpašneku čehu Pāvelu Štaubertu, kurš ATP ranga tabulā nav atrodams, Pusfinālā Juškas pretinieks būs baltkrievs Vladimirs Ignatiks, kurš rangā ir 395. vietā.

Dubultspēļu turnīrā Juška duetā ar mājinieku Robertu Staneku piektdien ceturtdaļfinālā ar 6:1, 3:6, 12:10 pārspēja vācieti Moricu Baumanu un Mareku Mihaliku no Čehijas, kuri sacensībās bija izlikti ar trešo numuru. Dubultspēļu pusfinālā Latvijas un Čehijas duetam jāspēlēpret slovāku Karolu Beku un Mihalu Koņečniju no Čehijas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.