Ilustrācija – Gatis Šļūka

Jūtīga un radoša personība. Dvīņu astroloģiskais portrets 0

Saule caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju iet no 21. maija plkst. 5.59 līdz 21. jūnija plkst. 13.51.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Kokteilis
Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 63
“Lūdzu, nelaidiet savus bērnus kailus publiskās vietās! Te nav runa par apdegumu vai infekciju risku!” brīdina datu speciālists
Lasīt citas ziņas

Dvīņi pieder pie Gaisa stihijas, tāpēc viņi ar patiesu interesi uzņem visu jauno. Viņiem piemīt humora izjūta un ticība labākai nākotnei. Jaunu ideju un iespēju pārņemti, viņi dažkārt var piemirst par ikdienā veicamiem pienākumiem. Vienmuļš darbs un ierobežojošas saistības nav īsti Dvīņu garā. Tāpēc, lai izvairītos no pārpratumiem, ieteicams stingri saplānot veicamos darbus.

Šajā zīmē dzimušajiem svarīgi ir būt starp cilvēkiem gandrīz 24 stundas diennaktī. Ilga nošķirtība no sabiedrības dara viņus nervozus un kašķīgus. Dvīņiem patīk būt notikumu centrā, apspriest dzīves un sabiedrības aktualitātes. Vienlaikus viņiem svarīga ir arī ģimene. Tomēr jāuzmanās, lai darbam, sabiedriskām aktivitātēm un vaļaspriekiem netiktu atvēlēts vairāk laika nekā ģimenei, jo tas rada risku pazaudēt mīļus cilvēkus, kas patiesi priecājas par Dvīņu panākumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

No 21. līdz 31. maijam dzimušie ir Gaisa stihijas Dvīņi. Šie cilvēki ir radoši, zinīgi, atraktīvi, izpalīdzīgi un tādi, ko sauc par sabiedrības dvēseli. Viņi vairāk pieder pie ideju radītājiem vai tiem, kas naudu nopelna ar intelektu, tāpēc meklē partnerus, kas varētu palīdzēt Dvīņu idejas īstenot. Citos augstu vērē prasmi iesākto novest līdz galam. Nepatīk principiāli un valdonīgi cilvēki, kā arī tie, kas nespēj dzīvot laikam līdzi.

No 1. jūnija līdz 10. jūnijam dzimušie ir Ūdens stihijas Dvīņi. Jutīgi un radoši, viņi mēdz lietas uztvert pārlieku personiski. Viņiem ir grūti uzklausīt un pieņemt pat pamatotu kritiku vai aizrādījumu. Šā iemesla dēļ viņi tiecas pēc cilvēkiem, kas lietas prot uztvert mierīgi, kā arī novest iesākto līdz beigām. Nepatīk agresīvi, valdonīgi un neiecietīgi cilvēki.

No 11. līdz 21. jūnijam dzimušie ir Uguns stihijas Dvīņi. Šie Dvīņi rada nevaļīgu cilvēku iespaidu, tā vien šķiet, ka viņi allaž ir ļoti aizņemti un vienmēr kaut kur steidzas. Prasīgi pret citiem, pret sevi – daudz pielaidīgāki. Tāpēc tiecas pēc cilvēkiem, kas spēj kontrolēt situāciju un vienmēr ir informēti par notiekošo. Nepatīk, ja kāds atļaujas norādīt uz viņu kļūdām, kā arī lēnīgi un neizlēmīgi cilvēki.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.