Foto: Pixabay

Kā izlasīt WhatsApp ziņu, lai sūtītājs neredzētu, ka tā atvērta 19

Zilie ķeksīši vietnē WhatsApp, kas norāda uz to, ka adresāts ir atvēris viņam sūtīto ziņojumu, ir ļoti noderīgi, taču saņēmējam tie reizēm var būt arī par traucēkli. Piemēram, situācijā, kad esi izlasījis ziņojumu, bet vēlies uz to atbildēt citā, ērtākā laikā vai arī vienkārši vajadzīgs laiks mierīgi padomāt, lai uz to atbildētu.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Sūtītājs, redzot, ka esi ziņu atvēris, neatlaidīgi tincinās – kāpēc vēl neesi atbildējis. Protams, var nevērt ziņojumu vaļā, kaut redzi, ka tas pienācis. Tomēr būtu taču tik jauki, ja īpašās situācijās varētu ātri izlasīt WhatsApp ziņu un “padarīt to nelasītu”, vai ne? Izrādās, ir kāds viltīgs triks, kas ļauj to izdarīt.

Ķeksīši aizvien pelēki

Vai esi saņēmis ziņojumu, kuru vēlies izlasīt, uzreiz uz to neatbildot? Panāc, ka sūtītājs, neredz, ka esi ziņu jau izlasījis. Uz laiku izslēdz ierīcei internetu! Kad tas izdarīts, droši atver ziņu. Tu jau esi saņēmis ziņojumu, tāpēc to vari atvērt, bet tā kā neesi tiešsaistē, sūtītājs akceptu par atvēršanu jeb divus zilus ķeksīšus ieraudzīs tikai brīdī, kad atkal pieslēgsi internetu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ļoti vienkārši – lietotne nevar reģistrēt faktu bez interneta pieslēguma. Nevajadzētu gan šo triku izmantot ļaunprātīgi, bet tikai īpašās situācijās…

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.