Publicitātes foto

Kā izvēlēties logu tīrītāju – robotu? 0

Mūsdienās cilvēkiem ir iespēja iegādāties dažādas ierīces, kas uzlabo ikdienas mājas uzkopšanu. Viena no šādām ierīcēm ir logo tīrītājs robots. Šī ierīce spēj atvieglot logu tīrīšanu, it sevišķi, ja Jūs dzīvojat daudzdzīvokļu mājā kādā no pēdējiem stāviem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Pēdējos stāvos ir visai sarežģīta un pat bīstama logu tīrīšana. Lai izvēlētos logu tīrītāju robotu, nepieciešams izvērtēt vairākus faktorus. Raksta turpinājumā būs vērtīgi padomi, kas ļaus iegādāties pareizo logu tīrītāju robotu.

Kā darbojas logu tīrītājs robots?

 Logu mazgāšanas robots vispirms ir jāpieliek pie stikla un jānospiež tā ieslēgšanas poga. Kad ierīce ieslēgsies, tā burtiski pielips pie loga. Tālāk logu tīrītājs robots sāks virzīties pa loga stiklu un sāks to tīrīt.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad konkrētais logs būs notīrīts, ierīce apstāsies un dos signālu, ka darbs ir paveikts. Šī ierīce izdarīs visu darbu Jūsu vietā. Jums atliks vien ieslēgt vai izslēgt logu tīrītāju. Ir modeļi, kuri ir paredzēti ne tikai logu tīrīšanai, bet arī spoguļu, dušas sienu, stikla durvju, kā arī citu virsmu tīrīšanai.

Logu tīrītājus robotus Jūs varat iegādāties arī internetā. Piemēram, interneta veikalā 220.lv ir plašs šo ierīču klāsts. Tāpat šajā interneta veikalā ir pieejamas citas mājas uzkopšanai nepieciešamās ierīces, piemēram, Dyson putekļu sūcējs.

Kā iegādāties piemērotāko logu tīrītāju?

Lai izvēlētos savām vajadzībām atbilstošāko ierīci, nepieciešams izvērtēt vairākus faktorus.

Izmērs

Lai  saprastu, cik lielu ierīci Jums vajadzēs, ir jānoskaidro, cik lieli ir Jūsu mājas logi. Tā kā šīs ierīces ir pieejamas ar dažādu akumulatora darbības laiku, tad lielākiem logiem noteikti vajadzēs ierīci, kas darbojas pēc iespējas ilgāk.

Bezvadu vai vadu ierīce

Ir pieejami gan bezvadu, gan vadu logu tīrītāji roboti. Ierīce ar vadu maksās mazāk, tomēr, izvēloties šādu ierīci, jāpievērš uzmanība vada garumam. Pārliecinieties, ka vads būs pietiekami garš, lai logus varētu notīrīt bez problēmām. Savukārt, ja izlemsiet par labu bezvadu ierīcei, tad uzmanība jāpievērš akumulatora darbības laikam. Tomēr jārēķinās, ka bezvadu ierīces izmaksās vairāk.

Mitrā vai sausā tīrīšana

Šis ir tas faktors, kas parasti atšķir lētākus logu tīrītājus robotus no dārgākiem. Dārgākiem modeļiem komplektācijā iekļautas arī mikrošķiedras lupatiņas, ar kurām var veikt gan sauso, gan mitro tīrīšanu. Tāpat šīs lupatiņas būs noderīgas, ja gribēsiet logus tīrīt ar speciāliem logu tīrīšanas līdzekļiem. Tomēr, ja Jums ir nepieciešams no logiem notīrīt tikai putekļus, tad varat iegādāties ierīci, kas nodrošina tikai sauso tīrīšanu.

Reklāma
Reklāma

Tīrīšanas ātrums

Dažādiem logu tīrītāju robotu modeļiem ir atšķirīgs tīrīšanas ātrums. Ir tādi modeļi, kas spēj 2 minūšu laikā notīrīt vienu kvadrātmetru. Izvēloties konkrētu logu tīrītāju robotu, ņemiet vērā, vai tā tīrīšanas ātrums Jums ir ļoti būtisks.

Vadība ar pulti

Pieejami arī tādi modeļi, kas nodrošina to vadību ar tālvadības pulti. Ar šo pulti Jūs varēsiet kontrolēt logu tīrītāja kustības un pievērsties tām vietām, kurām nepieciešama īpaši rūpīga tīrīšana.

Papildus iespējas

Atsevišķiem logu tīrītājiem robotiem ir speciāli skaņas signāli, kas ziņo par logu tīrītāja statusu. Tāpat ar šiem signāliem tiek paziņoti dažādi brīdinājumi.

Ir modeļi, kas atbalsta dažādas audio ziņas, izmantojot speciālas viedtālruņu programmas. Vēl ir pieejami modeļi, kamtiek nodrošināta nepārtraukta barošanas sistēma, kas ir noderīga brīžos, kad strāvas padeve ir pārtraukta, bet robots atrodas vēl pie stikla.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.