Reklāmraksti

Kā izvēlēties stūra dīvānu?0

Publicitātes foto

Dīvāns ir viena no svarīgākajām mājokļa nepieciešamībām, taču tā izvēle mēdz radīt daudz un dažādas problēmas. Pēdējā laikā savu popularitāti atguvuši stūra dīvāni – tie ir eleganti, ērti un lieli.
Viena no lielākajām stūra dīvāna priekšrocībām ir lielais izmērs, tādējādi, atšķirībā no standarta dīvāna, uz stūra dīvāna pietiek vietas ikvienam ģimenes loceklim. Ja plānojat iegādāties stūra dīvānu, taču neesat pārliecināts, kādu stilu, izmēru vai audumu izvēlēties, Jums noderēs šie 5 ieteikumi:

1. Nosakiet labāko vietu

Nav noteikumu, kas paredzētu, ka stūra dīvānam jāatrodas stūrī – stūra dīvāni var lieliski iederēties arī istabas vidū. Tomēr vieta, kur novietosiet savu dīvānu, lielā mērā atkarīga no istabas lieluma un formas. Neatkarīgi no tā, kur novietots stūra dīvāns, galvenais, lai tas spēj apmierināt lietotāju vēlmes un vajadzības. Izvēle ir Jūsu rokās!

2. Izmēriet dīvānam paredzēto laukumu

Pirms iegādājaties stūra dīvānu, noteikti jāizmēra, cik daudz vietas Jums ir pieejams laukumā, kurā esat plānojis novietot stūra dīvānu. Sāciet ar laukuma garuma mērīšanu – ja plānojat novietot dīvānu istabas stūrī, noteikti nomēriet arī abas sienas. Ja vēlaties, lai dīvānam blakus atrodas arī galds, lampa vai kas cits, neaizmirstiet atstāt papildu vietu. Pēc tam nomēriet laukuma dziļumu, ņemot vērā visus aksesuāru, kas atradīsies dīvāna priekšā – paklāju, galdu, televizoru utt. Nobeigumā nomēriet augstumu, pievēršot uzmanību radiatoriem, palodzēm un/vai plauktiem, kas varētu traucēt dīvānam. Tikai tad, kad viss nomērīts, varat pārliecināties, ka izvēlētais dīvāns ir piemērots Jūsu telpai.

3. Izvēlieties piemērotāko dīvāna stilu

Stūra dīvāni pieejami daudz un dažādos stilos. Tā kā katram ir savas vēlmes un vajadzības, izvēloties stūra dīvānu, šis ir ļoti svarīgs posms. Esam apkopojuši populārākos stilus:

– Dīvāni ar nodalītām sēdvietām – tie ir lieliski piemēroti, ja Jūsu mājoklī nav daudz vietas. Šis dizains nodrošina visas stūra dīvāna ērtības, tajā pat laikā neaizņemot tik daudz vietas kā citi stūra dīvāni. Dažiem sēdvietu dīvāniem ir arī uzglabāšanas nodalījums, kas ir parocīga krātuve segām, rotaļlietām, utt.

– Dīvāni ar pagarinātu stūri – tie ir lieliski piemēroti, ja Jūsu mājoklī ir kāds tukšs stūris vai telpa ir neregulāras formas. Šādi dīvāni nodrošina vairāk sēžamvietu, kas lieliski noder lielām ģimenēm, lai baudītu kopīgus spēļu vai televīzijas vakarus.

– Dīvāni ar pagarinātiem balstiem – tie ir lieliski piemēroti, ja dīvāns tiek izmantots ļoti bieži un vēlaties, lai tas ir pēc iespējas ērtāks. Šāda veida dīvāniem ir galvas balsti, pagarinājumi kājām, kā arī atzveltnes rokām.

– Modulāri stūra dīvāni – tie ir lieliski piemēroti, ja esat izvēlīgs, jo šāda veida dīvānu iespējams izveidot atbilstošu tieši Jūsu vajadzībām. Modulāri stūra dīvāni piedāvā lielisku elastību un nodrošina, ka tiek maksimāli izmantots katrs telpas centimetrs.

– U- veida stūra dīvāni – tie ir lieliski piemēroti, ja Jums ir liela ģimene un liela platība. Šādiem dīvāniem ir divi stūri, tādējādi tam ir vairāk sēžamvietu, nekā jebkuram citam stūra dīvānam. Turklāt tie ir pielāgojami, tādējādi varat padarīt dīvānu arī par ērtu un ļoti plašu gultu.

– Česterfilda stūra dīvāni – tie ir lieliski piemēroti, ja Jums patīk klasisks pogu dizains. Šāds dīvāns ir elegants un savā ziņā arī antikvārs, jo tas dēvēts par angļu-aristokrātu dīvānu. Tas lieliski iederas vienmuļā telpā, kurai nepieciešams kāds īpašs un oriģināls akcents.
Ja esat izvēlīgs un nevarat izlemt, kurš stils būtu Jums piemērotākais, apskatiet pēc iespējas vairāk dīvānu variantus. Dīvāni interneta veikalā pieejami plašā izvēlē, un no visa klāsta Jūs pavisam noteikti varētu izvēlēties sev labāko!

4. Izvēlieties piemērotāko audumu

Neatkarīgi no tā, vai dīvāna audums ir no lina, mīkstas vilnas, grezna samta vai siltas ādas, jāņem vērā, ka stūra dīvāns ietekmē telpas kopējo estētiku. Tā ir galvenā mēbele, kam jāizskatās pievilcīgi, taču tajā pat laikā audumam jābūt funkcionālam un ilglaicīgam. Dodiet priekšroku audumiem, kas viegli kopjami, tādējādi dīvāns izskatīsies jauns vairāku gadu garumā. Stūra dīvāni interneta veikalā 220.lv ir no draudzīgiem un kvalitatīviem audumiem, tādēļ izmantojiet iespēju un iegādājieties savu dīvānu jau tūlīt pat!

LA.lv
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Biežākie iemesli, kas izraisa ceļu satiksmes negadījumus
4 dienas
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Kāpēc lietoti velosipēdi ir labākā izvēle?
Nedēļa
RE
REKLĀMA
Reklāmraksti
Ceļu satiksmes noteikumi, kas jāzina katram velosipēdistam
20. Maijs, 2020

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
Premjers Kariņš paziņo, no kā būs atkarīga ierobežojumu mīkstināšana pēc 9.jūnija 1
12 stundas
LE
LETA
Latvijā
Cilvēki tiek sodīti un atstāti bez ienākumiem. Opozīcija kritizē koalīciju 6
9 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Par pārkāpumiem novadu reformas kampaņā soda ierēdni. Ministrs Pūce komentē
7 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Iedzīvotāji pasaka, ko domā par Kučinska solījumiem. Kučinskis atbildi parādā nepaliek 1
10 stundas
LE
LETA
Kultūra
Austrija pašnodarbinātajiem māksliniekiem maksās 1000 eiro ikmēneša pabalstu
5 stundas