Foto: Pixabay

Kā kļūt laimīgākam: padomi katrai zodiaka zīmei! 0

Katrs cilvēks sapņo par laimīgu dzīvi. Zodiaka zīmes, kurās mēs piedzimstam, veido katru no mums par konkrēti šai zīmei atbilstošu cilvēku. Mūsu dzīvē nepārtraukti notiek dažādi notikumi, pārmaiņas, pārbaudījumi, tomēr mūsu dzimšanas brīža zvaigžņu stāvoklis un tā ietekme paliek nemainīgi. Mēs apkopojām astrologu ieteikumus, kas palīdzēs jums justies laimīgākiem un izvēlēties īsāko ceļu uz savu laimi.

Auns

Kadirovieši Melitopolē izvaro Krievijas televīzijas propagandisti un piekauj operatoru 13
Šmauc pircējus? Ražotāju triki un zaļmaldināšanas pērles veikalu plauktos
Uzkrātais pensijas kapitāls rūk – ko iesaka darīt finanšu speciālisti?
Lasīt citas ziņas

Auniem laime saistās ar brīvību un maz robežām. Auni iegūst laimi, izmantojot savus iekšējos resurus un nekad nenogriežas no ceļa, kuru ir uzsākuši, lai kaut ko sasniegtu. Tomēr šīs zīmes impulsivitāte ne vienmēr rada labvēlīgus apstākļus mērķu sasniegšanai. Ielaist savā dzīvē patiesus cilvēkus, kam jūs rūpat, ir Aunu viens no lielākajiem dzīves noslēpumiem, lai iegūtu laimes sajūtu.

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: Pixabay

Vēršiem patīk, ka ap viņu ir daudz skaistu lietu. Izsmalcinātība un bagātība – bieži pēc šī tiecas šīs zīmes pārstāvji. Bet viņu laimes sajūta slēpjās tieši emocijās – komfortablā mājoklī, kurā viņš jūtas labi kopā ar sev dārgu cilvēku, kas ciena un mīl Vērsi kā personību. Laimes sajūta Vēršiem veidojas pēc tieksmes un spējas iegūt stabilitāti un tas attiecas gan uz finansēm, gan mājokli, gan darbu, gan attiecībām.

Dvīņi

Dvīņiem dažkārt ir grūti saprast savas vēlmes. Viņiem piemīt spēja mainīt savas iegribas atkarībā no noskaņojuma, nedēļas dienām, laika apstākļiem un citiem tamlīdzīgiem faktoriem… Bet pats galvenais, šķiet, Dvīņu dzīvē ir saskarsme, jauni iespaidi, iepazīšanās un emocijas. Dvīņiem laimes sajūtu ir jāiemācās ne tikai meklēt un gribēt, bet arī dot citiem!

Vēzis

Foto: Pixabay

Vēžiem, romantiskiem un emocionāliem cilvēkiem pēc dabas, ir nepieciešams komforts un labsajūta pašiem savās mājās, to, protams, veido arī attiecības un atmosfēra ģimenē. Vēžiem ļoti būtiski ir tas, lai viņus cienītu un atbalstītu. Bieži Vēžiem tomēr ir nepieciešama vientulība, jo tās laikā viņi analizē savas vēlmes un pārdzīvojumus, un viņiem tas patiešām ir vajadzīgs. Laimes sajūta Vēžiem ir arī tad, kad viņiem ir “sava vieta” un “sava aizraušanās”.

Lauva

Pašpārliecinātajām Lauvām pilnai laimei bieži pietrūkst spēja izpausties. Viņi necieš, ja viņiem kāds norāda, kā viņiem vajadzētu vai nevajadzētu darīt vai uzvesties. Viņiem patiesu gandarījumu sagādā, ja kāds viņus uzslavē par viņu nopelniem vai talantu. Astrologi gan uzsver, ka Lauvām reizēm ir jāiemācās apstāties un savu personību nolikt zemākā plauktiņā, lai viņu laimi un prieku patiesi varētu novērtēt un dalīt Lauvas tuvākie cilvēki.

Jaunava

Foto: Pixabay

Pedantiskajām Jaunavām apstākļus ir jārada pašiem savām rokām. Pie tam tādā veidā viņi arī izjūt aizraušanos un bauda sava darba augļus. Jaunavām laime ir stabilitāte un lietas, kas atrodas savās vietās. Lai sasniegtu pilnīgas laimes sajūtu, Jaunavām vajadzētu samazināt savus iedomātos ideālus un nedaudz vienkāršāk izturēties pret iedzimto perfekcionismu. Jaunavas, nekritizējiet cilvēkus, kas atšķiras no jums un jūsu izpratnes par “lietu kārtību”!

Svari

Svariem ir nepieciešams balanss. Harmoniska eksistence “zelta vidusceļā” nodrošina viņiem pilnīgu laimes un komforta sajūtu. Astrologi gan šīs zīmes pārstāvjiem iesaka vairāk ieklausīties savā intuīcijā, jo tieši jūs paši un tikai jūs zināt, kas ir nepieciešams, lai svaru kausiņš izlīdzinātos vienotā līnijā.

Skorpions

Skorpioni atšķiras ar savu enerģētiku un spēju “baroties” no svešām emocijām – viņi darbojas līdzīgi kā akumulators. Šīs zīmes pārstāvjus bieži sauc par enerģijas vampīriem, kas spēj “izsūkt” emocijas un pārvērst tās pozitīvā priekā sev pašiem. Daudzi Skorpioni jūtas laimīgi dzenoties pakaļ bīstamām lietām, piemēram, nodarbojoties ar ekstrēmiem sporta veidiem. Tomēr astrologi uzsver, ka Skorpioniem ir jāiemācās tikt vaļā no tādām emocijām kā agresija, aizvainotība, greizsirdība, kas patiešām ir milzīgi traucēkļi ceļā uz laimi.

Strēlnieks

Strēlnieki ir spējīgi gandrīz nemitīgi no vienas vietas tiekties uzreiz uz citu, lai dzītos pakaļ kādam iedomātam sapnim. Tāpat Strēlniekiem, kam patīk autoritāte, laimes sajūtu nodrošina augsts stāvoklis sabiedrībā. Tomēr vajadzētu saprast, ka nemitīga dzīšanās pēc kaut kā labāka bieži vien aizved nepareizā virzienā no īstās laimes, kas bieži vien slēpjas “šeit un tagad”, tikai jums nav laika uz to palūkoties, jo jūs aizvien esat “ceļā”.

Mežāzis

Foto: Pixabay

Viņiem prieku un baudu sagādā darbs. Viņi visbiežāk ātri atrod sev tīkamu nodarbošanos un aizņem ar to visu savu brīvo laiku. Mežāžu laimes sajūta slēpjas sajūtā, ka viņi ir kādam vajadzīgi. Ja šīs zīmes pārstāvji šo jūt, viņi uzplaukst acu priekšā. Pilnīgai laimei Mežāžiem ir svarīgi iemācīties atslābināties un atpūsties.

Ūdensvīrs

Mežāžiem parasti apkārt ir daudz labu draugu un tuvu cilvēku, bet lai sasiegtu pilnīgu laimi, viņiem reizēm pietrūkst spējas baudīt un dzīvot tieši šajā brīdī. Līdzīgi kā Strēlniekiem, arī Ūdensvīriem vajadzētu iemācīties izbaudīt šodienu, nevis aizvien plānot un tiekties pēc kaut kā, kas būs tikai rīt.

Zivis

Zivis ir laimīgas tad, kad var palīdzēt citiem. Viņas patiešām priecājas, ja ir izdevies kāda dienu padarīt laimīgāku. Tomēr tam ir arī otra puse: Zivīm gluži vienkārši ir nepieciešami cilvēki, kas lūdz palīdzību un atbalstu. Pilnīgai laimei Zivīm jāiemācās palīdzību un atbalstu ne tikai sniegt, bet arī saņemt. Jāuzmanās no negatīvām emocijām un pagātnes sliktajiem notikumiem, kurus jau sen ir vērts aizmirst. Piedod un atlaist – šis ir vēl viens faktors, kas palīdzēs Zivīm justies laimīgām.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. Šefpavāru uz uguns gatavots ēdiens un īpašā godā celtas ķimenes – aizvadīts Ziemas garšu festivāls Siguldā
Nekādiem šķēršļiem šodien nevajadzētu stāties tavā ceļā! Horoskopi 31.janvārim
FOTO, VIDEO. “Muzikālajā bankā” pārliecinoši uzvar grupa “Citi zēni”. Kuras dziesmas ierindojās otrajā un trešajā vietā? 42
“Krievi grib sportot ar treneri, kurš runā viņu valodā” muzikants Sandis Kiops pametis Latviju un Spānijā sācis fitnesa trenera karjeru 19
Kadirovieši Melitopolē izvaro Krievijas televīzijas propagandisti un piekauj operatoru 13
Šmauc pircējus? Ražotāju triki un zaļmaldināšanas pērles veikalu plauktos
Uzkrātais pensijas kapitāls rūk – ko iesaka darīt finanšu speciālisti?
Krievijā avarējis helikopters, ar kuru pārvadā Putinu 74
Pavasaris vairs nav aiz kalniem? Sinoptiķi prognozē, kad Latvijā beigsies sals
Lasīt citas ziņas
Kā zināms, nepamēģināsi – neuzzināsi! Un šodien tieši tādā situācijā tu nokļūsi. Horoskopi 30.janvārim
Analizējot notikumus neuztver visu pārāk personiski! Horoskopi no 30. janvāra līdz 5. februārim
FOTO. Keita Midltone žilbina klātesošos ar savu izskatu: ar to arī “atbild” uz Meganas Mārklas repliku
Aivars un Valērijs – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
FOTO, VIDEO. “Ļaunuma izpostītās cilvēku dzīves…. mēs nevarējām palikt vienaldzīgi!” – grupa “Sudden Lights” nāk klajā ar jaunumiem
Šodien tu spēsi aptvert visu nezināmo un sasniegt teju vai neiespējamo! Horoskopi 29.janvārim
Riekstiņa: Pēdējo gadu laikā Rīgā ir vizuāli vērojama atpalicība no Tallinas un Viļņas
FOTO. Pakistānā sprādzienā lūgšanu laikā mošejā 47 nogalinātie 24
Slaidiņš: Tankiem nāvējošākais drauds ir aviācija
Live TEKSTA TIEŠRAIDE. Francija un Austrālija piegādās Ukrainai artilērijas šāviņus
FOTO. Šefpavāru uz uguns gatavots ēdiens un īpašā godā celtas ķimenes – aizvadīts Ziemas garšu festivāls Siguldā
VIDEO. Suns aiz garlaicības izgrauzis caurumu un izbāzis galvu caur ārdurvīm
Dažviet tie maksā naudu, citviet ir par brīvu – pircēji nesaprašanā par salātu iepakojuma traukiem veikalos 1
Streips: “Saskaņa” vismaz paredzamajā nākotnē nekur nepazudīs
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
Piektā bronza! Latvijas kamaniņbraucējiem bronza komandu stafetē
23:24
Ko avīzes rakstīja pirms 100 gadiem – “Skroderdienas Silmačos” izrāda jaunā manierē
23:14
1933. gada 30. janvārī. Vara Hitlera rokās
23:04