Kā nedēļas nogale klāt, tā atkal brauc dzērumā: notverti 12 autovadītāji 6

Pievieno LA.LV

Aizvadītajā diennaktī policija apturējusi 12 autovadītājus, kuri bija sēdušies pie stūres alkohola reibumā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā (VP).

Kokteilis
Šīs trīs zodiaka zīmes beidzot ir pārdzīvojušas divus neveiksmju gadus – nu sāksies ceļš augšup
Kokteilis
Krāsu psiholoģijas eksperti apgalvo: šīs 5 krāsas apģērbā izvēlas patiesi laimīgi cilvēki
Elektrības rēķinos gaidāmas pārmaiņas: “Sadales tīkls” no 2027. gada ievieš jaunu tarifu plānu 56
Lasīt citas ziņas

Piecus no šoferiem policija apturējusi Rīgas reģionā, Zemgales reģionā apturēti trīs šoferi, Vidzemes un Kurzemes reģionā katrā apturēts viens šoferis, bet Latgales reģionā apturēti divi šoferi.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 25 personas un viena gājusi bojā. Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 513 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 242 par ātruma pārsniegšanu, 12 par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un seši par agresīvu braukšanu, skaidro VP.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.