Foto – AFP/LETA

Kačers: mans vārds nav Eštons
 0

Pievieno LA.LV

Nereti aktieri un mūziķi sev izvēlas skatuves vārdu. Tā darījusi Merelina Monro, Eltons Džons, Antonio Banderas, Bruno Marss.

 

“Ja esat ārā no pilsētas, ieteiktu tur arī palikt,” iedzīvotāji Rīgā un citviet Latvijā sūdzas par savādu smaku gaisā 84
Kokteilis
Veiksmes vilnis tuvojas šīm 3 zodiaka zīmēm – tās tuvākajās dienās būs favorītes
“Dēliņš un mūsu mīļais puisītis šodien tika atrasts” – noslēgušies meklēšanas darbi Gaujā pazudušajam bērnam
Lasīt citas ziņas

Izrādās tāds ir arī slavenais ASV aktieris Eštons Kačers, kurš nu atklājis, ka viņa īstais vārds ir Kriss, nevis Eštons. 35 gadus vecais aktieris atzinis, ka jūtas kā “krāpnieks”, sabiedrību neiepazīstinot ar savu patieso vārdu, tāpēc nolēmis atklāt savu patieso identitāti.

 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.