Foto-LETA

Kaimiņiem kopā ar mediķiem izdodas atdzīvināt bezsamaņā esošu vīrieti 0

Pievieno LA.LV

Vakar Rīgas reģionā kaimiņiem un mediķiem kopīgiem spēkiem izdevies atdzīvināt kādu 67 gadus vecu vīrieti, kurš bezsamaņā gulējis kāpņutelpā, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

“Kā 34 gados var saņemt pensiju?” Sociālajos tīklos uzvirmo diskusija par Šuvajeva deklarācijā norādītajiem tūkstošiem
Krimināls
“Mūsu ģimenes vissliktākā diena…” Nedēļas nogalē traģiski bojā gājis 10 gadus vecs puika
Šlesers “izvelk trumpi” un raitā krievu valodā paziņo: “Patīk kādam vai nē, mums būs ar kaimiņiem attiecības jāveido!”
Lasīt citas ziņas

Kaimiņi vīrieti atraduši kāpņutelpā bez samaņas un izsaukuši ātro palīdzību. Kamēr NMPD brigāde bijusi ceļā, saņemot konsultācijas pa tālruni, kaimiņi sākuši atdzīvināšanas pasākumus, kurus vēlāk pārņēmuši mediķi.

Vīrietim pēc tam atjaunojusies sirdsdarbība un atklājies, ka viņam bijis infarkts. Viņš nogādāts Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi kopumā devušies uz 1095 izsaukumiem, no tiem 164 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.