Publicitātes foto

Kalnciema kvartāls piedāvās darbnīcas bērniem 0

Sestdien, 13. septembrī no plkst. 10 līdz 16 Kalnciema kvartāls rīko Bērnu pēcpusdienu, kurā piedāvās radošās un praktiskās darbnīcās dažādu vecumu bērniem, vēsta Una Meiberga.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
Lasīt citas ziņas

Meiberga stāsta, ka, gatavojoties gaidāmajai Tēvu dienai, sestdien pie kvartāla brīvdabas skatuves būs atvērta galdnieka darbnīca, kurā aizrautīgie un profesionālie “Koka dizaina centra” meistari un eksperti aicinās iemēģināt roku koka apstrādē – darbnīcā varēs izgatavot praktisku dāvanu savam tētim Tēvu dienā, stāsta. Dāvanas tapšanas gaitā varēs apgūt tādas pamatiemaņas kā zāģēšanu, ēvelēšanu, kokgriešanu, ciklēšanu, ka arī vienu no senākajiem apdares veidiem – koksnes apstrādi ar dabīgu eļļu. Eksperti arī mācēs plašāk pastāstīt par koku, tā unikālajām īpašībām, pielietojumu un apstrādes veidiem ar rokas instrumentiem, kā arī ieinteresēs bērnus iepazīt populārākās koku sugas.

No plkst. 11 līdz 14 Kalnciema kvartāla izstāžu galerijā bērni varēs iepazīt savu radošo potenciālu profesionālā zīmēšanas un glezniecības darbnīcā, kuru vadīs Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas pasniedzēja – gleznotāja Ieva Taranda un skolas audzēkņi. Galerijā izstādītās mākslinieces Sabīnes Līvas gleznas, fonā rudens saules ieskautais ābeļdārzs, kas vērojams caur lielajiem stiklotajiem logiem, un profesionāla pasniedzēja vadība ļaus personiski atklāt mākslas pasauli. Darbnīca noris ar Rīgas domes atbalstu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt plkst. 13 bērni kopā ar vecākiem aicināti uz Bērnu pēcpusdienas sarunu. Brūnās mājas zālē festivāla “Survival Kit” ietvaros norisināsies bērnu diskusija “Kas jums nepatīk pieaugušo dzīvē?”, kuru vadīs režisore Krista Burāne. Bērni aicināti uz eksperimentālu sarunu, kurā tiks iztirzāti svarīgākie eksistenciālie un sadzīviskie jautājumi, kritiski vērtējot pieaugušo pasauli no bērnu skatupunkta, tai skaitā, arī tā sauktos pieaugušajiem “neērtos” jautājumus par morāli, ētiku, utml.

Ieeja un materiāli visās aktivitātēs ir bez maksas.

Meiberga informē, ka turpmāk ik sestdienu paralēli Kalnciema kvartāla tirdziņam būs sarūpētas kvalitatīvas brīvā laika aktivitātes bērniem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.