Jānis Kalniņš šosezon vēl vairāk nostiprinājis savas pozīcijas KHL.

Kalniņam un “Jokerit” pirmais zaudējums Gagarina kausā 0

Jānis Kalniņš un Helsinku “Jokerit” sestdien cieta pirmo zaudējumu šīs sezonas Gagarina kausa izcīņā, viesos ar 3:4 (1:0, 0:2, 2:2) atzīstot Jaroslavļas “Lokomotiv” pārākumu.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
Neviens to pat nenojauta – pasaulē populāros kosmētikas produktos vēzi izraisošas ķīmiskas vielas 800 reižu pārsniedz normu 42

Somijas klubs gan saglabā vadību Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā ar 3-1, un ir uzvaras attālumā no pusfināla.

Kalniņš “Jokerit” komandas vārtos nostāvēja visu spēli un tvēra 33 no 37 metieniem, atvairot 89,19% raidījumu.

Latvijas izlases vārtsargs pirmo periodu aizvadīja “sausā”, bet otrās trešdaļas vidū nepilnu divu minūšu laikā ielaida divus vārtus. Uzvaru nesošo metienu “Lokomotiv” komandā izdarīja Stefans da Kosta, kurš 4:3 panāca četras minūtes līdz pamatlaika beigām, spēlējot vairākumā.

Citā mačā Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard” viesos ar 5:1 (3:0, 2:0, 0:1) uzvarēja Ufas “Salavat Julajev”, sērijā panākot neizšķirtu 2-2.

Tikmēr Magņitagorskas “Metallurg” savā laukumā ar 0:2 (0:1, 0:0, 0:1) kapitulēja Nursultanas “Baris”. Panākums “Baris” ļāvis izvirzīties vadībā ar 3-1.