Jānis Kalniņš aizvada teicamu sezonu.
Jānis Kalniņš aizvada teicamu sezonu.
Foto: Paula Čurkste/LETA

Jānis Kalniņš joprojām lielisks – vārtsargs izcīna desmito uzvaru sezonā 0

Pievieno LA.LV

Latvijas vārtsargs Jānis Kalninš sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē atvairīja 34 pretinieku metienus, izcīnot desmito uzvaru šajā sezonā.

Kokteilis
15 pārsteidzošas pazīmes, kas nemanāmi liecina – tava dvēsele jau piedzīvojusi citu dzīvi
Kokteilis
Vai zini, kuras zodiaka zīmes pārstāvis vienmēr izpildīs doto solījumu, bet kurš to aizmirsīs jau nākamajā dienā? 7
TV24
Pēdējie vārdi telefonā bija “lācis, lācis!” Linda Dombrovska komentē nelaimes gadījumu Polijā, kur lācis saplosīja sievieti 1
Lasīt citas ziņas

Latvijas vārtsarga pārstāvētā Helsinku “Jokerit” viesos papildlaikā ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) uzvarēja Čerepovecas “Severstaļ”.

Kalniņam šī bija kārtējā lieliskā spēle, jo iepriekšējā mačā viņš palika “sausā”, jo ar 3:0 uzvarēja Gagarina kausa īpašnieci Maskavas “CSKA”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vārtus viesi 26.minūtē guva vairākumā, ar precīzu metienu izceļoties Essem Joensū, bet otro pēc kārtas “sauso” spēli Kalniņam izbojāja un izlīdzinājumu trīs minūtes un septiņas sekundes līdz pamatlaika beigām panāca čehs Libors Šulāks.

Tomēr uzvaras ripu iemeta “Jokerit” papildlaika trešajā minūtē. Vispirms divi “Severstaļ” spēlētāji – Šulāks un Daņiils Vovčenko – izslidoja vienatnē pret Kalniņu, taču latviešu vārtsargs glāba Helsinku klubu no vārtu zaudējuma. Uzreiz pretuzbrukumā pēc tālas Henrika Hāpalas piespēles viens pret mājinieku vārtsargu Vladislavu Podjapoļski izslidoja Peters Regins un no neērtās puses raidīja ripu vārtos.

Rietumu konferencē “Jokerit” 20 mačos iekrājuši 25 punktus un atrodas sestajā pozīcijā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.