Jānis Kalniņš

Kalniņš palīdz “Jokerit” otro reizi sagraut “Lokomotiv” 0

Jānis Kalniņš otrdien atvairīja 16 metienus, palīdzot Helsinku “Jokerit” komanda izcīnīt uzvaru KHL Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

Somijas klubs mājās ar 5:1 (3:0, 1:1, 1:0) pārspēja Jaroslavļas “Lokomotiv”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0.

Kalniņam tā bija pirmā spēle kopš februāra vidus, atvairot 16 no 17 pretinieku mestajām ripām. Uzvarētājiem pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei nopelnīja Marko Antila un Anti Pilstrēms, bet Braiens O’Nīls tika pie 0+2.

Kalniņš vienīgo ripu ielaida spēles 27.minūtē, kad viņu pārspēja Magnuss Pājarvi-Svensons, kurš realizēja skaitlisko vairākumu.

Pirmajā spēlē šajā sērijā, kad “Jokerit” vārtus sargāja Anti Niemi, Helsinku klubs bija pārāks ar 6:0.

Sērijas nākamās divas spēles notiks Jaroslavļā.

Kalniņš šosezon KHL regulārajā čempionātā bija uzvarām bagātākais vārtsargs, tiekot pie 33 panākumiem.

Tikmēr zaudējumu otrdien cieta Boba Hārtlija vadītā Omskas “Avangard”, kas ar 2:3 papildlaikā piekāpās Ufas “Salvat Julajev”. Šajā sērijā rezultāts ir neizšķirts 1-1.