Foto – AFP/LETA

Kanāda gatava piegādāt Ukrainai ieročus, ja Minskas vienošanās netiks pildītas 9

Ja Minskā noslēgtā vienošanās par pamieru Ukrainā netiks ievērota, Kanāda izskatīs visas iespējas, kā palīdzēt Ukrainai, ieskaitot jautājumu par bruņojuma piegādēm, paziņoja Kanādas premjerministrs Stīvens Hārpers (attēlā no kreisās).

Reklāma
Reklāma
Līgo krievu gaumē? Sabiedrībā neizpratne par svētku saturu LTV un Jūrmalā 6
Kokteilis
Cilvēki, kas dzimuši šajos datumos, noveco kā labs vīns – ar gadiem kļūst tikai labāk
Kā smaržot neatvairāmi: 6 pārtikas produkti, kas var uzlabot ķermeņa aromātu
Lasīt citas ziņas

Premjers pozitīvi novērtēja Minskā panākto vienošanos par uguns pārtraukšanu Donbasā, tomēr pauda bažas par to, vai šie līgumi tiks īstenoti, vēsta laikraksts “Toronto Sun”. Kanādas premjers norādīja, ka jāspriež ir “nevis pēc vārdiem un līgumiem, bet gan pēc darbiem”.

Ukrainas, Francijas, Vācijas un Krievijas līderi sarunās Minskā vienojās par karaspēka un smagās tehnikas atvilkšanu, kā arī par uguns pārtraukšanu Ukrainas austrumos, sākot no 14. februāra pusnakts.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.