Karikatūras

Ēriks Ošs. Mums būs kods!

No partijas “Konservatīvie” aizgājušie Rīgas domes deputāti Linda Ozola, Jānis Ozols, Dāvis Stalts ir izveidojuši politisko bloku “Kods Rīgai” kopā ar deputātu Māri Mičerevski, kurš savulaik pameta “Attīstībai/Par” rindas. Bloks darbošoties Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieces Lindas Ozolas vadībā un turpināšot atbalstīt domes priekšsēdētāja Mārtiņa Staķa vadīto koalīciju. Līdz ar bloka izveidošanu deputāti nodibinājuši centriski konservatīvu biedrību “Kods”, no kura atvasināts bloka nosaukums “Kods Rīgai”.

Kokteilis
Vienreiz sāpināsi, atcerēsies visu mūžu: nosauktas zodiaka zīmes, kuras neprot piedot
Jauniešus aicina pieteikties valsts aizsardzības dienestam – iespējams izvēlēties sev piemērotāko variantu
RAKSTA REDAKTORS
“Ne es, ne mans bērns valstij nav vajadzīgi…” Mamma atklāti par smago ceļu līdz palīdzībai bērnam
“Tas vairs nav smieklīgi!” Saulkrastu iedzīvotājus satrauc ziņas par lāci, kas manīts pie kempinga
Veselam
Spilvendrāna kā baktēriju perēklis: speciālisti pasaka, cik bieži tā jāmaina, lai nekaitētu veselībai
Krievija jau draudēja ar sekām: Somija pieņem nozīmīgu lēmumu par kodolieročiem
Kur būs viskarstāk? Sestdien Latvijā temperatūra pakāpsies līdz +31 grādam
“Tirgo poļu zemenes par 10 eiro kilogramā!” Sieviete, iespējams, atmasko meļus Centrāltirgū
Kokteilis
“Neiztiec vardes, citādi sametīsies kārpas!” 8 mīti, ar kuriem padomju laikos mēdza biedēt bērnus – vai atceries?
Latvijas valsts meži atkopjas pēc kiberuzbrukuma, iedarbina darbības nepārtrauktības plānu