Karikatūras

Ēriks Ošs. Mums būs kods!

No partijas “Konservatīvie” aizgājušie Rīgas domes deputāti Linda Ozola, Jānis Ozols, Dāvis Stalts ir izveidojuši politisko bloku “Kods Rīgai” kopā ar deputātu Māri Mičerevski, kurš savulaik pameta “Attīstībai/Par” rindas. Bloks darbošoties Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieces Lindas Ozolas vadībā un turpināšot atbalstīt domes priekšsēdētāja Mārtiņa Staķa vadīto koalīciju. Līdz ar bloka izveidošanu deputāti nodibinājuši centriski konservatīvu biedrību “Kods”, no kura atvasināts bloka nosaukums “Kods Rīgai”.

TV24
“Sāksies grūstīšanās!” Eksperti prognozē, kas notiks valdībā, tuvojoties vēlēšanām
Vai arī pēcsvētku dienas būs tikpat siltas? Sinoptiķi atklāj prognozes
“Ja esat ārā no pilsētas, ieteiktu tur arī palikt,” iedzīvotāji Rīgā un citviet Latvijā sūdzas par savādu smaku gaisā
TV24
Trīs eiro par paku vai tomēr vairāk? Grišins skaidro izmaiņas sūtījumu kontrolē
TV24
“Viņam pasniedz sagrozītu informāciju, bet…” Krievijas opozicionārs atklāj Putina patieso informētības līmeni par situāciju frontē
Horoskopi 25. jūnijam. Pievērs uzmanību tam, kam uztici svarīgu informāciju
TV24
“Ja mums šausmīgi vajag naudu…” Rīgas skolas direktore piedāvā risinājumu, kas ļautu ietaupīt valsts budžeta līdzekļus
Putins gatavo “viltus karoga” provokāciju, līdzīgi kā Hitlers 1939. gadā – Polijas ārlietu ministrs brīdina Eiropu
Kokteilis
“Paldies Dieviņam, ka mums ir tādi Jāņi!” Slavenības parāda, kā aizvadījuši svētkus
Veselam
Starptautiskas nozīmes sabiedrības veselības ārkārtas situācija – Francijā pirmais Ebolas vīrusa saslimušais