Karikatūras

Ēriks Ošs. Mums būs kods!

No partijas “Konservatīvie” aizgājušie Rīgas domes deputāti Linda Ozola, Jānis Ozols, Dāvis Stalts ir izveidojuši politisko bloku “Kods Rīgai” kopā ar deputātu Māri Mičerevski, kurš savulaik pameta “Attīstībai/Par” rindas. Bloks darbošoties Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieces Lindas Ozolas vadībā un turpināšot atbalstīt domes priekšsēdētāja Mārtiņa Staķa vadīto koalīciju. Līdz ar bloka izveidošanu deputāti nodibinājuši centriski konservatīvu biedrību “Kods”, no kura atvasināts bloka nosaukums “Kods Rīgai”.

“Visi bija gūstā kopš 2022. gada!” 160 karavīri atgriežas Ukrainā pie savām ģimenēm
Kokteilis
Neprofesionāls, gļēvs un politiski motivēts lēmums!” Aktieris Gundars Āboliņš publiski apvaino “Spēlmaņu nakts” žūriju
Veselam
Eksperti brīdina: gulēšana ar slapjiem matiem var beigties ne tikai ar nekārtīgu frizūru
Tramps atkal draud Eiropai: ko šoreiz viņš izdomājis?
VIDEO. Tēvs ar divām meitām iegāja sieviešu tualetē un saniknoja garāmgājēju – saceltais skandāls viņam dārgi maksā
NATO brīdina un atklāj, kas ir Baltijas reģiona tiešākais drauds
VIDEO. “Tā ir viņu māja tagad!” Lāču mamma ar pieciem mazuļiem nekautrīgi ieņem terasi un ālējas pa šūpuļtīkliem
TV24
Mārtiņš Staķis: Putins dzīvo savā burbulī, bet Eiropai trūkst skaidras stratēģijas Ukrainas uzvarai
Brīdina par ļoti stipru karstumu Latvijā: tuvākajās dienās gaiss sakarsīs līdz pat +35 grādiem
TV24
Sabiedrība tika maldināta! Eksperte asi kritizē līdzšinējo pieeju aizsardzībai