Karikatūras

Ēriks Ošs. Mums būs kods!

No partijas “Konservatīvie” aizgājušie Rīgas domes deputāti Linda Ozola, Jānis Ozols, Dāvis Stalts ir izveidojuši politisko bloku “Kods Rīgai” kopā ar deputātu Māri Mičerevski, kurš savulaik pameta “Attīstībai/Par” rindas. Bloks darbošoties Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieces Lindas Ozolas vadībā un turpināšot atbalstīt domes priekšsēdētāja Mārtiņa Staķa vadīto koalīciju. Līdz ar bloka izveidošanu deputāti nodibinājuši centriski konservatīvu biedrību “Kods”, no kura atvasināts bloka nosaukums “Kods Rīgai”.

Zobārsta kabinetā atklājās biedējoša patiesība: 19 gadus vecajam puisim bija atlicis dzīvot vien trīs nedēļas
TV24
Prezidents Saeimā iezīmē satraucošu ainu par Latvijas skolu nākotni
Valdība žonglē ar mūsu brīvdienām? Uzulnieks pastāsta par Labklājības ministrijas jaunāko likumprojektu
TV24
Armiju nevar nopirkt vienā dienā!” Eksperts norāda uz nopietnu aizsardzības problēmu Latvijā
Šos instrumentus ir pircis teju katrs vīrietis, taču pēc laika saprot, ka tie ir pilnīgi bezjēdzīgi
lēnām kļūst par izolētu teritoriju! “The Times” vēsta par satraucošu kampaņu, ko krievi slepeni īsteno Ukrainā
Multimāksliniece Elīna Maligina atgriežas Rīgā un žilbina dārgā tērpā: cik tas izmaksāja?
Ir vakars pirms Līgo. Vai rīt Latvijā ir gaidāms lietus?
TV24
Uzvar vēlēšanās, bet netiek valdībā? Vēsturnieks sauc to par senu Latvijas “tradīciju”
“Šodien biju “Alfā” un pamanīju, ko reāli brīnišķīgu!” Rīdziniece pamana jaunu risinājumu, kas daudzus pamatīgi iepriecinās