Karikatūras

Ēriks Ošs. Tur visi apmaldījušies trijās priedēs…

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzdevis Satiksmes ministrijai (SM) izvērtēt iesaistīto institūciju un amatpersonu atbildību par sabiedriskā transporta pakalpojumu nenodrošināšanu Ogres un Aizkraukles novada iedzīvotājiem. Tāpat Kariņš uzdevis ministrijai steidzami risināt minēto situāciju.

Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
“Nabaga cilvēki…” Neierasts skats Rīgā raisa jautājumus līdzcilvēkos
Kokteilis
Cilvēkus aizrāvis ātrs IQ tests: tas liks izkustināt smadzenes, lai pārbaudītu tavu erudīciju
Lasīt citas ziņas

Autotransporta direkcija saistībā ar AS “Liepājas autobusu parks” nolaidīgo attieksmi pret uzņemtajām saistībām ir apkopojusi visus uzņēmuma pārkāpumus un lems par turpmāko sadarbību, paudusi Autotransporta direkcija. “Liepājas autobusu parks” kopš 1. jūlija, kad uzņēmums sāka pasažieru pārvadājumus Ogres un Aizkraukles novados, līdz 1. septembrim kopumā nav izpildījis 434 reisus, no kuriem lielākā daļa – 245 reisi – nav izpildīti Ogres novadā.

Autotransporta direkcija esot vairākkārt tikusies ar “Liepājas autobusa parka” vadību un secinājusi, ka “Liepājas autobusu parka” solījumiem nevar uzticēties.

Ceļojums atcelts, bet naudas nav – tūrisma operatora “Digitours” klienti nonākuši neapskaužamā situācijā
“Viņiem visa dzīve bija priekšā!” Bauskas novadā nošauto suņu saimnieks tiesā nespēj valdīt asaras
“Kurš viņus fenderē?” Pircēji pamanījuši, ka Latvijas veikalos zog pavisam neparastu lietu
Kokteilis
Vai darbs no 9.00 līdz 17.00 jūs tracina? Numerologi izceļ četrus dzimšanas datumus, kuru īpašniekiem brīvība ir īpaši svarīga
“500 bērni vieni bez mammas un tēta!” Aiz skaitļiem par bērnunamiem slēpjas trauma, birokrātija un atbalsta trūkums
“Nabaga cilvēki…” Neierasts skats Rīgā raisa jautājumus līdzcilvēkos
Vai Latvijas iedzīvotājiem ir pamats satraukumam? Melnis atklāj, kas šobrīd zināms par iespējamiem uzbrukumiem kritiskajai infrastruktūrai
Krimināls
No Latvijas uz Somiju veda desmitiem patvēruma meklētāju – robežsargi atklāj starptautiskas noziedzīgas grupas shēmu
TV24
Ja “airBaltic” pazudīs, lidosim mazāk un maksāsim vairāk. Rungainis skaidro, kāpēc
Kokteilis
“Es neesmu muļķe!” Elīna Didrihsone atklāj, kā iemācījusies sadzīvot ar visu, kas par viņu tiek runāts
Lietuviešu uzņēmējs piedāvā vēl nedzirdētu risinājumu “airBaltic” glābšanai: “”airBaltic” mums nav vienkārši uzņēmums”
NA prasīs veselības ministra skaidrojumu par palātu slēgšanu Dzemdību namā
Karš Ukrainā ieiet bīstamā eskalācijas spirālē: palielinās civiliedzīvotāju bojāejas risks
Lietuvas militārie izlūkdienesti: Krievija apsver triecienus Baltijas kritiskajai infrastruktūrai, ir informācija par konkrētu scenāriju