Karikatūras

Ēriks Ošs. Vedīsim atkritumus uz Getliņiem paši!

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā, un aicina iedzīvotājus neslēgt līgumus ar “Tīrīgu”. Biedrības pārstāvis pauž, ka monopola izveide nostāda rīdziniekus klaji neizdevīgā situācijā, liedzot izvēles iespējas. Tāpat galvaspilsētas iedzīvotājus uztrauc gaidāmais cenu kāpums par atkritumu izvešanu. Arī Konkurences padome kritiski vērtējusi Rīgas domes izvēle atkritumu apsaimniekošanas tirgū ļaut dominēt monopolistam turpmākos 20 gadus. Tikmēr uzņēmums “Tīrīga” atgādina, ka rīdziniekiem atkritumu apsaimniekošanas līgumi beidzas 14. septembrī – tas nozīmē, ka atkritumu izvešana no 15. septembra tiks nodrošināta tiem iedzīvotājiem, kas ir pārslēguši jaunos līgumus.

Receptes
Vēl var paspēt: trīs jaunas ķimeņu siera receptes
Vai tev ir gods pazīt kādu no šiem reto vārdu īpašniekiem? Latvijā ir 25 Līgoņi un viens Līgo
Lustīgi nolīgot! Tāda Līgo diena un Jāņu nakts gadiem nav bijusi! Laika prognoze
Dārzs
Jasmīni ziedēs griezdamies un smaržos pa visu pagalmu! Dārznieki atklāj, ko šie krūmi patiesībā mīl visvairāk
TV24
Haralds Burkovskis: Parlaments, kurš dodas vasaras brīvdienās, ir līdzīgs skolas klasei
Agrāk tas šķita kā zinātniskā fantastika: 10 lietas mūsdienu auto, bez kurām daudzi vairs nespēj iedomāties savu dzīvi
Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā
TV24
“Burbuļošana” Z-kanālos – Kudors atklāj spriedzi Krievijas kara atbalstītāju vidū
“Rīgas piena kombināt, ceru, ka sarkasmu uztvērāt!” Sieviete nopērk saldējumu un ir neizpratnē par iepakojumu
“Baudot saulgriežu gaišās naktis, izbraucu ar velo pa Lucavsalu. Biju pārsteigts!” Rīdzinieks pirms svētkiem dalās pārdomās