Karikatūras

Gatis Šļūka. Jēkab, pil!

Sestdien, 14. janvārī, Jēkabpilī sasniegts otrais vēsturiski augstākais ūdens līmenis Daugavā – 8,92 metri, kas bija tikai piecus centimetrus zemāks par 1981. gada pavasara plūdu rekordu. Vakarrīt Jēkabpilī plūdu situācija bija stabilizējusies Daugavas labajā krastā jeb Krustpils pusē, bet kreisajā krastā stāvoklis joprojām bija nestabils. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests informējis, ka kopš 8. janvāra palīdzējuši izkļūt no applūdušajām mājām 34 cilvēkiem, bet vienlaikus daļa cilvēku parakstījuši apliecinājumu, ka nevēlas pamest savas dzīvesvietas. Pašvaldība informē – kamēr plūdu situācija nav beigusies, evakuācija var būt nepieciešama atkal.

Kokteilis
Astrologi nosauc jūnija lielākos veiksminiekus – viņiem nebūs jāuztraucas ne par naudas trūkumu, nedz arī mīlestības likstām
Ir gan labas, gan ne tik labas ziņas: ārsti atklāj, kāds patiesībā ir Trampa veselības stāvoklis
Receptes
Rabarberu pīrāgs bez liekas piepūles – nepieciešamas tikai 3,5 sastāvdaļas
120 eiro par pusotru stundu ir normāli? Elīna pārsteigta par masāžu cenām Rīgā
RAKSTA REDAKTORS
“Man mājās ir mazs bērns…” Katrīna neizpratnē par priekšnieces rīcību – vai darba devējs drīkst piespiest strādāt virsstundas?
VIDEO. Pavisam tuvu Latvijas pierobežai Lietuvas pilsētā iemaldījies lācis
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, vai esi ticis vaļā no padomju laiku domāšanas
Krimināls
“Nogalināšu tavu mammu” – vīrietis biedējis ne tikai bijušo dzīvesbiedri, bet arī viņas dēlu
Kokteilis
Horoskopi 31 maijam. Ja gribi panākt pārmaiņas, jāsāk darīt jau tagad
Pat “vieglākais” maršruts var kļūt liktenīgs: ko slēpj Denali virsotne, kas prasīja trīs Latvijas alpīnistu dzīvības?