Karikatūras

Gatis Šļūka. Kāpēc jums neskan?

Valsts prezidenta kancelejas (VPK) nākamā gada budžets plānots 6,7 miljonu eiro apmērā, no tiem 1,2 miljoni paredzēti prioritārajiem pasākumiem, darbinieku atlīdzībās, ieskaitot Valsts prezidentu, paredzēts tērēt 2,5 miljonus eiro. Kā liecina 2022. gada valsts budžeta likumprojekta pielikums, VPK arī plāno iegādāties 183 921 eiro vērtu koncertflīģeli Rīgas pils Svētku zālei. Tāpat, piemēram, plānots rīkot “Valsts prezidenta institūcijai 100” pasākumus par 40 000 eiro “ar mērķi stiprināt sabiedrības izpratni par Valsts prezidenta institūcijas nozīmi Latvijas valsts politiskajā sistēmā”.

RAKSTA REDAKTORS
“Notiek kā mafijā…” Siguldas novada ļaudis sūdzas par domes patvaļu un nežēlīgu attieksmi pret darbiniekiem
Kokteilis
Savādas un pat baisas padomju laiku tradīcijas, kas šodien vairumam šķiet absurdas
Veselam
Psihologi atklāj 3 frāzes, kuras nelaimīgi cilvēki atkārto visbiežāk
Viedoklis
Linda Tunte: Vai tu esi pērkams? Cik tev par to samaksāja? Rimstieties, Latvijā ir mazāk pērkamu žurnālistu, nekā jūs spējat iedomāties!
“Michelin zīme pilnīgi neko nenozīmē!” Viesis vīlies, smalkā Rīgas restorānā ieraugot atnesto ēdienu
7 lietas, ko nekad nevajadzētu darīt kapsētā, lai nepiesaistītu sev neveiksmes
“Lieliski zināja, kur dodas…” Ziņa par Aļaskā bojā gājušajiem Latvijas alpīnistiem “uzplēš” diskusiju par riskantiem hobijiem
Pieaug bažas, ka Baltkrievija atkal varētu kļūt par placdarmu jaunam Krievijas uzbrukumam
Rietumeiropā turpinās pamatīgs karstums, daudzviet pārspēti maija temperatūras rekordi
Kokteilis
Piefiksē un esi uzmanīgs! Čika laiki jūnijā