Karikatūras

Gatis Šļūka. Kur zāles?

Pacienti un aptieku pārstāvji joprojām ziņo par atsevišķu zāļu trūkumu Latvijā. Medikamentu trūkuma problēma ir aktuāla jau no pagājušā gada rudens visā Eiropā, it sevišķi grūtības esot ar antibiotikām. Ģimenes ārsti izrakstot pacientiem vajadzīgās zāles, bet aptiekās tās nevarot nopirkt. Taču aptiekām nav iespēju tās iegādāties. Galvenie iemesli problēmai – izejvielu trūkums ražotājiem, loģistikas piegādes ķēžu pārrāvumi, kas saistīti ar Covid-19 pandēmiju un izejvielu trūkumu, Krievijas veiktā kara Ukrainā ietekme uz ekonomiku utt.

VIDEO. Reti kadri no mūsu mežiem: pamanīts viens no Latvijas noslēpumainākajiem putniem
Krimināls
VIDEO. “Man jau liekas, ka tas neesat jūs!” “Miris” cilvēks Ulbrokā ved Interpola meklēšanā esošu personu
TV24
Ukraina Krimā ķeras klāt Krievijas “kara artērijām”: dzelzceļam uzbrūk droni, kas medī arī lokomotīves
“Kopš kura laika Latvijā aizliegts turēt virtuves nazi?” Tauta neizpratnē par patvēruma meklētāju centros izņemtajiem nažiem
TV24
Pedagoģe par eksāmenu rezultātu ilgo gaidīšanu un mūžīgajām tehnoloģiju problēmām: Nekas labāks par cilvēku nav izdomāts!
Atklātībā nāk iepriekš nedzirdēts fakts par Prigožinu – tas var izskaidrot pašu galveno
Kokteilis
Šajos 4 datumos dzimušajiem gadi neskrien kā stirnas – sirdī viņi vienmēr paliek jauni
Pārtrūcis bijušās politiķes Aijas Počas ceļš šajā saulē
Iedzīvotājus aicina nesatraukties – no rītdienas Latgalē plānoti bezpilotu lidaparātu zemie lidojumi
Mājas
Atgriezies mājā un pamanīji, ka atkritumu konteiners ir nedaudz pārbīdīts? Tā var kalpot kā brīdinājuma zīme