Karikatūras

Gatis Šļūka. Neaizmirstam piesardzību!

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) pirms Lieldienām izplatījis aicinājumu cilvēkiem svētkos atcerēties arī par drošību. Mediķi spriež, ka pēc ārkārtējās situācijas pārtraukšanas valstī un ierobežojumu mīkstināšanas iedzīvotāji Lieldienas šogad svinēs plašāk un aktīvāk, nekā tas bija iespējams iepriekšējo divu gadu laikā. Tādēļ NMPD aicina pirms svētkiem pārliecināties par piemājas šūpoļu konstrukciju izturību pēc ziemas sezonas un svētkos šūpoties piesardzīgi.

“Krievijas bezpilota lidaparātu iebrukums Latvijā var novest pie negaidītām sekām!” lūk, ko ukraiņu mediji raksta par mums
FOTO. VIDEO. “Agresors neļauj nodzēst ugunsgrēku.” Pēc dronu nogāšanās pie Čornobiļas AES paplašinās meža ugunsgrēks
“Ir pienācis laiks amerikāņu tautai pašai tos apskatīt.” Pentagons publisko iepriekš slepenus dokumentus par NLO
TV24
Pacienti līdz slimnīcai aizbrauc, bet nosūtījuma sistēmā nav: ārsts atklāj e-veselības problēmas
Aigars Bikše sevi piesaka Venēcijas mākslas telpā ar daudznozīmīgu skulptūru “Zvēra savaldīšana ar sirdi”
Dārzs
Īsa pamācība, kad, kur, kā stādīt rabarberus – būs pamatīgi jāsamēslo
TV24
Tas saucas birokrātijas mazināšana: “Esam sākuši projektu, kurā trenējam MI, lai tas nosaka, kur esam pārspīlējuši ar Eiropas prasībām”
“Tas ir nosaukums vai brīdinājums?” Sieviete pasūta pārtiku no “Rimi” un saņem ko negaidītu
“Man par zālēm jāmaksā 1579 eiro!” Kāds latvietis pēc aptiekas apmeklējuma pastāsta, kāpēc ir laimīgs dzīvot Latvijā
Dailes teātrim šis var radīt virkni nepatikšanu: jurists komentē teātra neparasto prasību skatītājiem