Karikatūras

Gatis Šļūka. Pa kokiem pa kokiem šauj!

Vabolei vajag degušu koksni

Ādažu poligonā novērota reti sastopamā deguma krāšņvabole, liecina Latvijas Dabas fonda (LDF) 
un Latvijas Ornitoloģijas biedrības sadarbības pro­grammā “Dabas dati” publicētā informācija. Deguma krāšņvabole jeb Melanophila acuminata Latvijā ir sastopama reti. Šī suga nespēj eksistēt bez meža ugunsgrēkiem, jo dēj olas tikai uz nesen degušas koksnes.

Pakaļdzīšanās un šaušana – kā trillerī. Kā robežsargi aizturēja kārtējo nelegāļu pārvadātāju?
TV24
“Fenomenāla spēja, ko pētīs pēc kara!” Rajevs izgaismo kādu Ukrainas prasmi, kas pārspēj pat simulācijas
“Krievijas bezpilota lidaparātu iebrukums Latvijā var novest pie negaidītām sekām!” lūk, ko ukraiņu mediji raksta par mums
FOTO. VIDEO. “Agresors neļauj nodzēst ugunsgrēku.” Pēc dronu nogāšanās pie Čornobiļas AES paplašinās meža ugunsgrēks
“Ir pienācis laiks amerikāņu tautai pašai tos apskatīt.” Pentagons publisko iepriekš slepenus dokumentus par NLO
TV24
Pacienti līdz slimnīcai aizbrauc, bet nosūtījuma sistēmā nav: ārsts atklāj e-veselības problēmas
Aigars Bikše sevi piesaka Venēcijas mākslas telpā ar daudznozīmīgu skulptūru “Zvēra savaldīšana ar sirdi”
Dārzs
Īsa pamācība, kad, kur, kā stādīt rabarberus – būs pamatīgi jāsamēslo
TV24
Tas saucas birokrātijas mazināšana: “Esam sākuši projektu, kurā trenējam MI, lai tas nosaka, kur esam pārspīlējuši ar Eiropas prasībām”
“Tas ir nosaukums vai brīdinājums?” Sieviete pasūta pārtiku no “Rimi” un saņem ko negaidītu