Karikatūras

Gatis Šļūka. Sāksim kruķīt!

Jaunais labklājības ministrs Gatis Eglītis (Jaunā konservatīvā partija) izteicis ideju, ka varētu rosināt kādu daļu iemaksu pensiju 2. līmenī pārdalīt par labu pašlaik izmaksājamo pensiju fondam jeb pensiju 1. līmenim. Vakar intervijā LTV G. Eglītis teica, ka šis jautājums valdības koalīcijā nav diskutēts, lai gan varētu pārrunāt iemaksu obligātuma mazināšanu 2. pensiju līmenī. Ministra izteiktā ideja jau sašūpojusi daļu sabiedrības – strādājošie un nodokļus maksājošie aizrāda, ka kārtējās pārmaiņas var mazināt uzticību pensiju sistēmai. Arī banku ekonomistu skatījumā šāds lēmums būtu tuvredzīgs, tas būtu risks Latvijas pensiju sistēmas ilgtspējai.

Receptes
Ko vēl pagatavot no kabačiem? Izmēģini šos plācenīšus ar mannu
TV24
Kādēļ pasts strādā tikai līdz 11.00? Iedzīvotāja neizpratnē par īso darba laiku
“Loloju sirdī cerību…” Sana Oša cer, ka Jāņa Timmas dēls sekos tēva pēdās
Veselam
Nepietiek tikai uzsmērēt aizsargkrēmu! Dermatologi nosauc 6 biežākās SPF lietošanas kļūdas
Aizsardzības ministrija plāno tuvākajos gados ieguldīt ap 200 000 eiro projektā par nākamās paaudzes helikoptera izstrādi
Veselam
Paskatieties apkārt! 6 pazīmes, ka pārtikas veikalā ar higiēnu kaut kas nav kārtībā – tur labāk neiepirkties
“Patvertņu sistēma Latvijā ir izgāzusies.” Kulbergs sola divu nedēļu laikā piedāvāt jaunu risinājumu
Vienā dienā zaudēti divi iznīcinātāji: Ukrainā izskan runas par kļūdainiem lēmumiem
“Kad tiešām sāksies karš, visiem būs vienalga.” Šūnapraides paziņojums par karstumu jau atkal sadusmo daļu sabiedrības
Kokteilis
Paši izdarīs, atrisinās un tiks galā: nosauktas zodiaka zīmes, kas nelūdz palīdzību pat tad, kad tā nepieciešama