Karikatūras

Gatis Šļūka. Sarežģītais sadales process

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā strādājošie šomēnes saņems 5–50% piemaksas. Saskaņā ar Veselības ministrijas principiem piemaksas paredzētas darbiniekiem, kuri bijuši saistīti ar konkrēti izpildāmu darbu Covid-19 apkarošanā. NMPD direktore Liene Cipule teikusi, ka piemaksu sadales process ir bijis sarežģīts: “Tie darbinieki, kas strādājuši teltīs un speciālajās brigādēs, kur ir nepārprotami sasaiste ar Covid-19, mēs nosakām 15–50% piemaksas atkarībā no stundu skaita, ko darbinieks pavadījis šajās brigādēs.” Lielākais – 50% – pielikums pienāksies tiem medicīnas darbiniekiem, kas saskarsmē ar Covid-19 pacientiem pavadījuši vismaz pusi pagājušā mēneša darba stundu.

TV24
Vai pretošanās Krievijai būtu bijis labāks lēmums? Vēsturniece komentē 1940. gada liktenīgo izvēli
“Apzinos, ka izsaukšu uz sevi negatīvu reakciju, bet…” Sievietei ir novērojums par dēlu mammu “dīvainībām”
RAKSTA REDAKTORS
“Man tur nokļūt nav iespējams.” Jānis pēc 10 darba gadiem nonāk nepatīkamā situācijā
TV24
Izmeti atkritumus mežā un domā, ka neviens to neuzzinās? VVD vadītājs atklāj, kā atrod vainīgos
Horoskopi 22. jūnijam. Šodien koncentrējies uz tām lietām, kuras vari reāli ietekmēt
Jāņu nedēļa sāksies ar patīkamu pārsteigumu – sinoptiķiem ir labas ziņas
Kur šovasar pazuduši odi? Latvieši jau līksmo, bet priecāties vēl pāragri
Veselam
Vairogdziedzera problēmas vispirms parādās sejā: neignorējiet šos simptomus
“Man nav šaubu!” Kasparovs atklāj, kas, viņaprāt, neizbēgami notiks ar Krieviju pēc kara beigām
TV24
“Nav ko ampelēties!” Augulis nāk klajā ar priekšlikumu pārtikas cenu samazinājumam