Karikatūras

Gatis Šļūka. Šausmu filma?

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) iecere vidusskolās pāriet uz mācībām tikai latviešu valodā “atmodinājusi” vairākas jau nedaudz piemirstas politiskās organizācijas, kā “Krievu skolu aizstāvības štābs” un “Lašor”, Aktivizējušies arī citi krievvalodīgie radikāļi. Piketā pie IZM pirmdien pulcējās aptuveni simts cilvēku, un tā laikā izskanēja pat draudi, ka reformas autoriem “būs jāatbild, jo nekas nav mūžīgs”.

VIDEO. Kulbergs atradis “Tanti Bauskā”, kurai ir skarbs viedoklis par valstī notiekošo: “Iešu ar sūdu dakšām pie Izglītības ministrijas…”
Kokteilis
Horoskopi 4. aprīlim. Ja jūti, ka esi kļūdījies, ir vērts to atzīt
Kokteilis
“Sāp tik asi, griezīgi un dziļi…” Sējānu ģimene piedzīvojusi rūgtu zaudējumu
Ja plānoji brīvdienas dabā, nāksies kārtīgi satuntulēties: sestdien vietām gaidāms pat slapjš sniegs
“Pēc dzīvesbiedra nāves vairs nespēju samaksāt…” Rīgā ir vairāk nekā 1500 sociālo dzīvokļu, bet kurš patiesībā var tajos tikt?
Kokteilis
Bet atceries – meliem īsas kājas! 6 dzīves situācijas, kurās speciālisti iesaka labāk melot nekā teikt patiesību
Aizdomas par naftas noplūdi Baltijas jūrā: pārbauda ar Krievijas ēnu floti saistītu tankkuģi
Ģeniāls padoms, ko izmanto vien retais! Lūk, kā ilgstoši uzturēt atkritumu tvertni tīru un sausu
“Kā var tik ļoti pat makaronus vai kartupeļus sabojāt?” Pacienti atkal pikti par ēdienu slimnīcās
Mājas
VIDEO. Izskatīsies kā no marmora! Internetu iekarojis superātrs Lieldienu olu krāsošanas veids