Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Kārlails ārkārtīgi cildinoši izteicies par Porziņģi 0

“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails ārkārtīgi cildinoši izteicies par Kristapu Porziņģi.

Porziņģis izlaida iepriekšējās trīs komandas spēles muguras sāpju dēļ, bet mačā pret Bruklinas “Nets” laukumā pavadīja vairāk nekā 25 minūtes, gūstot 18 punktus (metieni no spēles 7/13), izcīnot četras atlēkušās bumbas un bloķējot trīs metienus.

Komanda uzvarēja ar 115:98. Liepājnieks desmit pun­ktus guva trešajā trešdaļā. “Kristaps bija lielisks, pārsteidzoši labs ritms puisim, kurš desmit dienas nav spēlējis. Viņa sniegums aizsardzībā bija labākais šosezon.

Bloķēti trīs metieni, bet man bija sajūta par pieciem sešiem, jo viņš mainīja daudzus metienus. Mēs mīlam Porziņģi. Viņš ir īpašs spēlētājs, nekad iepriekš neesmu redzējis, ka tik garš spēlētājs darītu tādas lietas, un šonakt tas viss bija kā uz delnas. Kad viņš jūtas labi, ir prieks skatīties kustības, kā kustina bumbu, atrod komandas biedrus. Komanda nogājusi garu ceļu, lai tā spēlētu.

Tas bija satriecoši,” Porziņģi slavēja “Mavericks” galvenais treneris Riks Kārlails. Tik lieli komplimenti nāk pēc tam, kad publiskajā telpā parādījās runas, ka Dalasas vadība izvērtējusi Porziņģa vērtību kādā potenciālā maiņas darījumā, iespējams – ar Goldensteitas “Warriors”.

Tāpat kāds aģents asi kritizējis Kristapa brāļu Jāņa un Mārtiņa lomu un veikumu – viņi palīdz spēlētājam ārpus laukuma.

Jāpiebilst, ka oponentu rindās no lielā trijnieka bija vien Džeimss Hārdens, iemetot 29 punktus.

Viena no labākajām sezonas spēlēm arī Dāvim Bertānam, kurš Vašingtonas “Wizards” uzvarā pār Minesotas “Timberwolves” (128:112) spēlēja 20 minūtes un guva 19 punktus, realizējot piecus no 11 tālmetieniem. Viņa +/- rādītājs (24) bija pārliecinoši labākais abu komandu vidū.

“Mavericks” ar 16 uzvarām un 16 zaudējumiem Rietumu konferencē atrodas devītajā vietā, bet “Wizards” (13-18) ir 12. austrumos.

Latvijas basketbolā sēru vēsts – 84 gadu vecumā aizsaulē devies kādreizējais basketbolists Alvils Gulbis, kurš “Rīgas ASK” sastāvā trīs reizes kļuva par Eiropas valstu Čempionvienību kausa ieguvēju, spēlēja un vēlāk trenēja arī “VEF Rīgu”.