Karš Ukrainā sašķēlis ģimenes, daudzi šī kara dēļ sagājuši ragos 62

TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” saņemts kāda skatītāja zvans, kurš stāsta, ka karš Ukrainā ir sašķēlis viņa ģimeni un lūdz Jāņa Slaidiņa, NBS majora un Zemessardzes štāba virsnieka, padomu, kā rīkoties.

Reklāma
Reklāma
Zintniece atklāj: 5 biežākās pazīmes, ka miris tuvinieks cenšas sazināties ar jums
Pasauli pāršalc Putina iespējamās ārlaulības meitas paziņojums par tēvu un karu 4
Mājas
Uzticamas un lētas: eksperti nosaukuši trīs automašīnas, kuras kalpos gadiem ilgi, pat tad, ja tās ir jau lietotas
Lasīt citas ziņas

Mūsu ģimenē ir tāda situācija, ka daļa aizstāv ukraiņus un otra – krievus, skatītājs norāda. Viņi neko citu nedara, kā sēž mājās un skatās krievu propogandu, viņš paskaidro un jautā, ko šādā situācijā darīt.

J.Slaidiņš saka, ka vairākas reizes ir saskāries ar šādu situāciju. Viņš tikko bijis Ukrainā. Tur nesen iznākusi grāmata ar nosaukumu “Lidosta”. Ir tādi ukraiņi, kuriem šeit, Latvijā dzīvo radi, un viņi lūguši nodot grāmatu viņiem, pasakot adresi, telefonu.

CITI ŠOBRĪD LASA
J.Slaidiņš, sazinoties ar šiem cilvēkiem, konstatējis, ka cilvēks, kurš jau vairākus gadus dzīvo Latvijā, pat sasveicināties latviešu valodā nemāk un par grāmatu, maigi sakot, neko negrib dzirdēt.

Tā ir un neko tur neizdarīsi. Daudzi radi šī kara dēļ ir sagājuši ragos, viņš stāsta, norādot, ka tādi gadījumi ir bieži dzirdēti.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.