Foto: shutterstock.com

Kārsavā par uzbrukumiem sirmgalvēm aiztur jaunieti 0

Pievieno LA.LV

8.aprīlī Kārsavas novada Kārsavā uz ielas kādai 1934.gadā dzimušai sievietei tika nolaupīta somiņa ar personīgajām mantām. Operatīvi reaģējot uz izsaukumu, policija aizturēja kādu 1999.gadā dzimušu jaunieti, informē policijā.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Izmeklēšanā noskaidrots, ka tajā pat dienā jaunietis veicis līdzīgu noziegumu, proti, izrāvis vēl kādai 1936.gadā dzimušai sievietei no rokas somiņu. Likumsargiem izdevās noskaidrot arī to, ka jaunieti šos noziegumus izdarīt pamudinājis kāds 1961.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk bijis sodīts par mantiska rakstura noziegumiem.

Policijā uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likums paredz brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.