Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums pirmdien guva divus vārtus KHL spēlē.

FOTO. Didrihsones sekotāji viņai sagādājuši nepatīkamu pārsteigumu: “Es tiešām nezināju, ka kāds to var izdarīt…”
“Bez dūres bērna virzienā nevarēja iztikt?” Nila Ušakova publiskotā Māmiņu dienas fotogrāfija radījusi apjukumu 28
“Kad viņa piedzima, es uzreiz sapratu, ka kaut kas nav kārtībā” – 4 bērnu ģimeni no Jēkabpils neveiksmes vajā viena pēc otras 49

Viņa pārstāvētā Maskavas “Dinamo” savā laukumā ar 2:1 pārspēja Ņižņijnovgorodas “Torpedo”.

Mārtiņš, kuru pirmdien nosauca par aizvadītās nedēļas līgas labāko uzbrucēju, 14. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1, bet 30. minūtē guva uzvaru nesošos vārtus. Abas reizes latviešu uzbrucējs realizēja skaitlisko vairākumu. Kopumā viņš spēlēja nepilnas 16 minūtes un trīs reizes meta pa vārtiem.