Publicitātes foto

Kas ir dermokosmētika un kādiem zīmoliem priekšroku dod Latvijā 0

Kosmētikas klāsts, no kura šobrīd varam izvēlēties līdzekļus ādas kopšanai, ir tik plašs, ka reizēm veikalos pie šiem plauktiem stāvam pārāk ilgi, jo īsti nav skaidrības, ko ņemt, kas labāks un piemērotāks. Lai izdarītu savai ādai labāko izvēli, ir noderīgi zināt, kas ir dermokosmētika, kādas priekšrocības sniegs tās lietošana, kā arī – kuriem dermokomētikas zīmoliem uzticas pircēji Latvijā.

Dermokosmētika – zinātniski testēta un efektīva

Dermokosmētiku no parastās jebkurā veikalā nopērkamās kosmētikas atšķir vairāki faktori. Vispirms jau tas, ka šo kosmētiku izstrādā stingrā dermatologu un zinātnieku uzraudzībā, kā arī veic nopietnu testēšanu. Visi produkti ir dermatoloģiski testēti, lai pārliecinātos par to efektivitāti un ietekmi uz ādu. Dermokosmētikas izstrādes vadlīnijas ir ļoti stingras, tiek ievērotas augstas kvalitātes prasības.

Būtiskākais, kas piemīt visiem dermokosmētikas līdzekļiem – to sastāvā nav apšaubāmu un nevēlamu vielu, ir mazāk vai nemaz smaržvielu un citu sastāvdaļu, kas varētu ādu kairināt. Bieži dermokosmētikas zīmola vai produktu līnijas pamatā ir viena vai vairākas īpaši aktīvas vielas un dabas produkti, kuru labākās īpašības atraisītas, lai sasniegtu produkta efektivitāti.

Dermokosmētika, ja tā ir pareizi piemeklēta ādas tipam un problemātikai, tiešām sniedz pamanāmus rezultātus – uzlabo ādas labsajūtu, stāvokli, mazina vai pilnībā novērš kādu konkrētu ādas problēmu.

Ne tikai problemātiskai ādai, bet arī lietošanai ikdienā

Lai gan dermokosmētika parasti tiek ražota tā, lai koncentrētos uz kādu noteiktu ādas problemātiku un tās novēršanu, tā ir lieliski piemērota arī ikdienas lietošanai un ādas labsajūtas nodrošināšanai. Dermokosmētikas zīmoliem visbiežāk ir gan specifiskās produktu līnijas, gan tādas, kas piemērotas ādas kopšanai ikdienā, lai nodrošinātu tās pamatfunkcijas un labsajūtu. Dermokosmētika ir droša izvēle, kas nerada šaubas par izcelsmi un sastāvdaļām, tāpēc to izvēlas arvien vairāk cilvēku, savu lielveikalā iegādāto kosmētiku aizstājot ar zinātnieku radītu un dermatoloģiski testētu dermokosmētiku.

Kā izvēlēties sev piemērotāko dermokosmētiku

Dermokosmētikas klāsts, kas pieejams pircējiem Latvijā, ir tiešām ļoti plašs. Aptiekās, kur dermokosmētika visbiežāk nopērkama, plaukti ar šāda veida produktiem arvien paplašinās. Kā izvēlēties sev piemērotāko? Speciālisti iesaka sākt ar savas ādas stāvokļa novērtēšanu. Te noderēs dermatologa vai farmaceita konsultācija. Ja ir kādas specifiskas sūdzības vai ādas problēmas, noteikti jādodas pie dermatologa, jo varbūt dermokosmētika viena pati nespēs tikt galā, būs nepieciešams to kombinēt ar medikamentiem. Dermokosmētiku bieži rekomendē kā papildu terapijas līdzekli, ārstējot dažādas ādas saslimšanas.

Speciālists ieteiks produkta veidu, ko vajadzētu izvēlēties, bet ne vienmēr teiks, tieši kurš zīmols jāizvēlas, jo daudziem dermokosmētikas ražotājiem ir līdzīgas iedarbības produkti, tāpēc gala izvēle, kuram zīmolam dot priekšroku, ir paša pircēja ziņā. Var izmēģināt produktu mazos iepakojumus, novērot ādas reakciju un iedarbības rezultātu, jo arī dermokosmētikas lauciņā viss neder visiem. Ja patīk, tad var iegādāties jau pilna izmēra iepakojumus. Šobrīd par dermokosmētiku raksta arī skaistuma eksperti, kuri izmēģina produktus, tāpēc var uzzināt daudz noderīgas informācijas, kas palīdzēs orientēties un izvēlēties.

Dermokosmētikas zīmoli, kas populāri Latvijā

Kā jau tika minēts, dermokosmētikas zīmolu, kas nopērkami Latvijā, ir tiešām daudz. Un to klāsts arvien palielinās. Minēsim dažus no zīmoliem, kas pircējiem pazīstami jau ilgāku laiku. Tie pierādījuši savu efektivitāti, uzticamību un kļuvuši par neaizvietojamiem palīgiem rūpēs gan par problemātisku ādu, gan ikdienas kopšanai tiem, kuri vēlas sniegt savai ādai labāko, drošāko un piemērotāko.

Bioderma
Bioderma ir viens no pasaulē jau labi zināmiem zīmoliem, kas piedāvā plašu klāstu ar ādas kopšanas līdzekļiem, kas pielāgoti tieši šīm aktuālajām ādas veselības problēmām. Zīmola pamata koncepts tika radīts, balstoties vadošo ekspertu bioloģijā un dermatoloģijā viedoklī un zināšanās par ādu un tās procesiem. Visas produktu līnijas tikušas izstrādātas ciešā sadarbībā ar dermatologiem.

Produkti ar savām sastāvdaļām un iedarbības veidiem imitē ādas dabiskos bioloģiskos procesus, garantējot vislielāko dermatoloģisko drošību un panesību, tāpēc produktos ir ierobežots skaits sastāvdaļu un aktīvo vielu optimālās devās. Protams, Bioderma produkti nesatur tādas apšaubāmas sastāvdaļas kā parabēnus, ftalātus, formaldehīdu un citas. Bioderma produktu mērķis ir no jauna aktivizēt ādas dabiskos resursus un palīdzēt tai pretoties dažādiem negatīviem faktoriem. Katra Bioderma produktu līnija ir izveidota, domājot par konkrētu ādas problēmu un tās risinājumiem.

La Roche Posay
La Roche Posay Laboratoire Dermatologique ir vēl viens no vadošajiem dermokosmētikas ražotājiem Eiropā. Pateicoties vairāk nekā 40 gadu pieredzei pētniecībā un 25 reģistrētiem patentiem, tas kļuvis par līderi jutīgai ādai nepieciešamo produktu izstrādē, garantējot izcilu drošību, panesību un efektivitāti.

La Roche Posay produktu pamatā ir termālā avota ūdens, kura unikālās īpašības un sastāvs (dabiski augsts selēna saturs) atšķir to no citiem. La Roche Posay produkti satur novatoriskas dermatoloģiski aktīvas vielas, kuru vērtīgās īpašības pierādītas jaunākajos medicīniskajos atklājumos. La Roche Posay dermokosmētikas klāstā atrodami produkti, kas palīdzēs taukainai, aknes, pigmentācijas un ekzēmas skartai ādai, kā arī bojātai, jutīgai un alerģiskai ādai.

Vichy
Vichy piedāvā visu vecumu un ādas tipu sievietēm daudzveidīgus ādas kopšanas produktus, kas jau ir labi pazīstami Latvijā. Vichy mērķis ir inovācija, efektivitāte un izcila drošība, tāpēc produktu izstrāde norit pēc visstingrākajiem kritērijiem. Katra jaunuma pamatā ir daudzu gadu pētījumi, tiek izmantotas tikai sevi pierādījušas aktīvās vielas, produkta drošība un piemērotība jutīgai ādai ir prioritāte.

Kā būtiska aktīvā sastāvdaļa Vichy ādas kopšanas līdzekļos ir unikālais termālais ūdens, kas satur 15 vērtīgus minerālus. Pētījumi pierādījuši tā labvēlīgo ietekmi uz ādu – tas stiprina pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi un atjauno ādas līdzsvaru. Visas produktu formulas tiek pārbaudītas klīniskos testos reālos lietošanas apstākļos dermatologu uzraudzībā. Visi produkti ir hipoalerģiski un piemēroti jutīgai ādai.

Eucerin
Arī Eucerin kosmētika ir zināmākās un biežāk lietotās dermokosmētikas klāstā. Latvijā Eucerin dermokosmētika ir īpaši iecienīta. Šis zīmols parūpējies par daudzveidīgu sortimentu, kas regulāri tiek papildināts ar jauniem un uzlabotiem produktiem. Eucerin zīmols piedāvā kopjošo kosmētiku, kas paredzēta sausai un atopiskā dermatīta skartai ādai, iekaisušai un apsārtušai ādai, ādai ar noslieci uz akni, ādas jaunības saglabāšanai un kopšanai pēc sauļošanās, kā arī pieejami produkti problemātiskai galvas ādai un matiem. Ar plašo Eucerin produktu klāstu var iepazīties aptiekās. Visi produkti atbilst augstākajiem dermokosmētikas standartiem.

Avène
Avène ir vēl viens lielisks dermokosmētikas zīmols. Šis zīmols ir ar ļoti lielu pieredzi jutīgai ādai piemērotu kosmētikas produktu izstrādē. Avène kopjošajai kosmētikai jau gadu desmitiem uzticas miljoniem sieviešu visā pasaulē. Arī Latvijā Avène produkti ir vieni no iemīļotākajiem dermokosmētikas klāstā.

Avène produktu pamatā ir termālā avota ūdens izcilās un dziedinošās īpašības, kas tika atklātas jau tālajā 1736. gadā. Visi šī zīmola radītie produkti ir rūpīgi izstrādāti pieredzējušas zinātnieku un dermatologu komandas vadībā un testēti atbilstoši augstākajiem nozares standartiem. Avène dermokosmētika ir intensīvi kopjoša, maiga un ar bagātu sastāvu, kas rūpējas par ādas labsajūtu un palīdz novērst dažādas nepilnības.

Viens no absolūtiem Avène TOP produktiem ir termālā ūdens sprejs, kas atsvaidzina un nomierina sausu, jutīgu un nogurušu ādu. Tas ir universāls produkts, kas piemērots hiperjutīgai, alerģiskai un sakairinātai ādai. To var izmantot visam ķermenim un droši lietot visa ģimene: pēc skūšanās, autiņu zonas kopšanai, pēc epilācijas, apsārtuma gadījumā, pēc fiziskas slodzes, ceļojuma laikā, dekoratīvās kosmētikas fiksācijai un jebkurā brīdī, kad nepieciešams atsvaidzināt un nomierināt ādu.

LE
LETA
Ziņas
Paziņo, kur atklāti jaunie Covid-19 gadījumi un kuros novados slimība atgriezusies
59 minūtes
VK
Vita Krauja
Ziņas
“Patiesībā sievietei nav ne spēka, ne jaudas, viņa vienkārši dara, velk.” Saruna ar aktrisi Janu Čivželi 2
Intervija 5 stundas
DE
Dace Ezera
Stāsti
Nakšņot mošejā un dzīvot atkritumos? Zinātkārais liepājnieks Roberts par redzēto Marokā, Indijā un ASV
5 stundas
LE
LETA
Ziņas
Šonakt notiks pāreja uz ziemas laiku 1
11 stundas
LE
LETA
Ziņas
Londonā tūkstoši protestē pret Covid-19 krīzes ierobežojumiem. Aiztureti vairāki protestētaji
10 minūtes
LE
LETA
Veselam
Latvijā reģistrēts līdz šim lielākais ar Covid-19 mirušo un arī inficēto skaits 15
8 stundas
GP
Gunta Paavola
Ziņas
Slēps vecumu un dzimumu: personas kodu reforma Somijā
2 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Siltumam neredz galu! Vai atkal būs neziema? Toms Bricis par laiku oktobra beigās 2
7 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Kāda ir prinča Viljama un Keitas Midltones trīs bērnu ikdienas dzīve? 2
8 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Bijusi vētraina ballīte: Samantai Tīnai uzradies gruzīnu pielūdzējs, Lauris Reiniks pazaudē bikšu pogu 3
5 stundas
IB
Indulis Burka
Laukos
Laukakmeņiem vieta latviešu pirtiņā: lielvārdnieka Ojāra pieredze 1
11 stundas
LE
LETA/BNS
Ziņas
Lietuvā diennakts laikā apstiprināti 474 jauni koronavīrusa gadījumi, Igaunijā – 52 1
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Daudzi saslimuši un pauž izbrīnu – “kā tad tā”. Jēkabpilī paziņo par jauniem ierobežojumiem 10
10 stundas
LE
LETA-INTERFAX
Ziņas
Baltkrievijā protesti nav vēl rimuši: Minskā aizturētas sieviešu gājiena dalībnieces
1 stunda
"V
"Mājas Viesis"
Stāsti
Partnerattiecības nav pretrunā ar Satversmi, jo tā nav laulība. Saruna ar Edgaru Rinkēviču 4
Intervija 10 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Laukos
Ko darīt ar mantotu un ilgi nekoptu mežu? Aicina pieteikties bezmaksas konsultācijām 6
8 stundas
AL
Anda Līce
Stāsti
Anda Līce: PSRS sabrukums manai paaudzei šķita kā pārsteigums 1
2 stundas
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
Atis Klimovičs: Karš Karabahā – notikumi, kas lielā mērā attiecas uz mums 2
6 stundas
LE
LETA
Laukos
FOTO. Šogad Latvijā brangāko ķirbi izaudzēja Ingrīda no Dobeles
1 diena
LE
LETA
Ziņas
Šovakar daudzviet Latvijā gaidāmas lietusgāzes. Kāds laiks būs svētdien? 1
6 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Kamēr Viņķele spēlē” čurikus”, atklājas biedējošas lietas. Nekāda plāna laikam nemaz nav 92
1 diena
ML
Māra Libeka
Ziņas
Laikā, kad strauji izplatās Covid-19, darbu pamet epidemiologi 15
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieces – Renāte, Modrīte un Mudrīte
9 stundas
PR
Praktiski.lv
Praktiski
FOTO. Itālijā piedzimis kucēns zaļā krāsā
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Raganu slotu ballē” izgaismo retumus
6 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Dziedātāja Agnese Rakovska atzīst: uz precēšanos vīru pamudinājusi viņa 1
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 24. līdz 30.oktobrim: kādas vēlmes piepildīsies
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Liepāja uzmirdz krāsās: šādu pilsētu tu vēl nebūsi redzējis! 1
2 dienas
SM
Signe Mengote
Stāsti
“Liela ģimene ir īstena latviešu ģimene.” Stiprās un sportiskās Nenišķu ģimenes stāsts 3
2 dienas
KA
Kristīne Akmentiņa
Kokteilis
Pacietība, paškontrole un ticība saviem spēkiem – šīs nedēļas padoms! Horoskopi no 23. oktobra līdz 4. novembrim
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Tā izklausās veiksme! Atver acis, klausies uzmanīgi – nepalaid to garām! Horoskopi 25.oktobrim
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Londonā tūkstoši protestē pret Covid-19 krīzes ierobežojumiem. Aiztureti vairāki protestētaji
20:58
LE
LETA
Ziņas
Paziņo, kur atklāti jaunie Covid-19 gadījumi un kuros novados slimība atgriezusies
20:09
LE
LETA-INTERFAX
Ziņas
Baltkrievijā protesti nav vēl rimuši: Minskā aizturētas sieviešu gājiena dalībnieces
19:32