Attēlam ir ilustratīva nozīme
Attēlam ir ilustratīva nozīme
Foto – LETA

Ķekavas sekmīgākie vidusskolēni saņems stipendijas 1

Ķekavas novadā no nākamā mācību gada vidusskolēni varēs saņemt stipendijas, pavēstīja Ķekavas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Alise Patmalniece.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

Šāds lēmums pieņemts, lai motivētu vidusskolēnus mācīties Ķekavas novada skolās un paaugstināt savus mācību sasniegumus.

Ķekavas novadā ir divas izglītības iestādes, kur skolēniem ir iespēja iegūt vidējo izglītību, – Ķekavas un Baložu vidusskola, kur 10.–12. klasē mācās 78 bērni.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atbilstoši Ķekavas novada domē pieņemtajam nolikumam skolēni varēs pretendēt uz divu veidu stipendijām – ja vidējais vērtējums iepriekšējā semestrī nebūs zemāks par 7,5 ballēm, audzēknim būs iespēja saņemt 30 eiro ikmēneša stipendiju, bet, ja skolēna vidējais vērtējums iepriekšējā semestrī nebūs zemāks par 8,5 ballēm, tad būs iespēja saņemt 50 eiro mēnesī. Iepriekšējā semestra vērtējums nevienā mācību priekšmetā nedrīkstēs būt zemāks par 6 ballēm.

Stipendiju varēs saņem tie, kuriem nebūs neattaisnotu stundu kavējumu, kuri ievēros skolas iekšējos kārtību noteikumus, kā arī nebūs administratīvo pārkāpumu ārpus skolas. Viena no prasībām, lai iegūtu mācību stipendiju, būs arī obligāta interešu izglītības pulciņu apmeklēšana.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.